Beşiktaş'tan Ahmet Çakar'a şok dava!

Beşiktaş, Ahmet Nur Çebi hakkındaki sözleri nedeniyle Ahmet Çakar hakkında hukuki girişimlere başlandığını açıkladı.

Beşiktaş'tan Ahmet Çakar'a şok dava!
Beşiktaş'tan Ahmet Çakar'a şok dava!
GİRİŞ 21.09.2020 15:07 GÜNCELLEME 21.09.2020 15:39
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şöyle;

 

 

Eski hakem Ahmet Çakar’ın, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında, iki haftadır süre gelen, Başkanımız Ahmet Nur Çebi hakkında sarf etmiş olduğu edep ve eleştiri sınırlarını aşan sözlerini şiddetle kınıyoruz.

Türk futbolunun marka değerini yükseltmeyi amaç edinmesi gereken spor programlarında, olayların terbiye hudutları da aşılarak kişiselleştirilmesinin futbol kamuoyuna hiçbir faydası yoktur.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak, değerli üyelerimizin teveccühüyle Başkanlık makamımızda bulunan Sayın Ahmet Nur Çebi’nin kişilik haklarına saldırada bulunan eski hakem Ahmet Çakar hakkında hukuki girişimlere başlandığını ilan eder, Türk Futbolunun marka değerini aşağıya çekmeyecek şekilde; tutum, davranış ve söylemler oluşana dek Beyaz TV ile ilişkilerimizin askıya alındığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Beşiktaş JK

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
ahmet nur çebi
YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Levrok 4 hafta önce Şikayet Et
  bu tarz futbol programlari yasaklanmali ! TV önünde komplo üretmek yasaklanmali. Elinde ispat olmadan TV önünde birsey iddia etmek suc olmali. Buna uymayanlar derhal uzaklastirilmali. Taraftarlari birbirine düsürmek suc olmali. Erman gibi, bunlar seytan gibi edepten yoksun , komplo üretici yorumlar üretenler uzaklastirilmali. Aynisi Futbol yöneticileri ve baskanlari icinde gecerli olmali
  Cevapla
 • artık büyüyün 4 hafta önce Şikayet Et
  ahmet çakar hakaret etmedi bir şey demedi ki etse bile o kanalda bir yorumcu o sadece kanala niye böyle ergen gibi tavır takınıyorsunuz
  Cevapla
 • s temel 4 hafta önce Şikayet Et
  beyaz.tv.program.yapımcıları.allahaşkına.oproğramıyayındankaldırın
  Cevapla