Ahmet Nur Çebi: Avrupa'ya gidemeyebiliriz

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, devre arasında yapılacak transferler ve finansal konular ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Ahmet Nur Çebi: Avrupa'ya gidemeyebiliriz
Ahmet Nur Çebi: Avrupa'ya gidemeyebiliriz
GİRİŞ 07.12.2019 13:31 GÜNCELLEME 07.12.2019 19:39
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

Ahmet Nur Çebi, Hayatta Beşiktaş Radyosu'na verdiği röportajda finansal durum ile ilgili olarak, "Sorunlar gerçekten çok büyük. Diğer kulüplerde de bu var. Taraftar ve yönetici beraber olmak zorunda. Eğer Beşiktaş camiası bizim yanımızda olmayı bırakırsa ben dizlerimin üzerine çökerim. Çıkarsak beraber çıkacağız." dedi.

 

 

"UEFA'DAN CEZA GELEBİLİR, HERKES HAZIR OLMALI"

Yoğun ve kesintisiz temponun üzerinde bıraktığı etkiden de bahseden Çebi, "Uykusuzluk tabii ki var. Biraz kuruntulu bir adamım. Geriliyorum. 15 gün sonrasını, 2 ay sonrasını düşünüyorum. Bunlar beni tedirgin ediyor. Gelirlerin tamamı temlikli. Kasaya 1 kuruş para girmiyor. Yeni bir finans düzeni bulmaya çalışıyoruz." sözleriyle konuşmasını sürdürdü.

 

 

Beşiktaş Başkanı, "Zorluklar var. UEFA'ya gidememekse gidememek. Bu olacak demiyorum ama olabilir diyorum. Herkes buna hazır olmalı." ifadelerini kullandı.

"TFF 'TRANSFER YAPAMAZSIN' DİYOR"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, "2 transfere ihtiyacımız var. Santrfor ve orta saha 6 yada 8 numara olabilir. TFF'nin şu anda bize müsade etmediğini ilk ben açıklayayım. "Bu bütçe ile transfer yapamazsınız" diyor. Elimizdeki oyunculardan göndermemiz gerekiyor. Bunun içinde banka da var. Geçen yaz yapmamız gereken 16 milyon euro'ya yakın transfer yüzünden limitimiz aşılmış. Satış olmadan transfere izin verilmiyor. Lisans kurulu ile görüşmelerimiz sürüyor. Bunu aşmamız gerekiyor." dedi.

"TALISCA, CENK DEFTERLERİ KAPANDI"

İsmi geçen oyuncularla ilgili gelen soruya Ahmet Nur Çebi, "Talisca, Cenk defterleri kapandı. Ben de çok isterim ama yok." ifadelerini kullandı ve konuşmasını noktaladı.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
ahmet nur çebi
YAZDIR
YORUMLAR 15
 • usta 49 9 ay önce Şikayet Et
  Hani sen demiştin bütün borçları kapatabilirim. Ne oldu. Borçları Bile bile bu kulübü devraldın. Yoksa kulüpler Karaparaların aklandığı yermi? borçları kapatamıyorsanız neden başkan oluyorsunuz.
  Cevapla
 • e banane 9 ay önce Şikayet Et
  kardeşim bonservis transfer parası reklam parası bu kadar çok olursa batarsın batsın bu dünyaa bitsin bu rüyaaa
  Cevapla
 • #avşarın delisi 9 ay önce Şikayet Et
  bu işin az parayla nasıl yapıldığını sivaslı yiğidolara sor öğren...onadamı gücün yetmiyor...
  Cevapla
 • Kartal 9 ay önce Şikayet Et
  Ne alakası var
  Cevapla
 • Murat 9 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim küçük turnuvalar düzenleyin kulübü futbolcuları halkla buluşturun. Forma satışları yükselir taraftar sayısı yükselir. Ulaşılmaz olmayın...
  Cevapla
 • Aslan 9 ay önce Şikayet Et
  Feda dedik. Ne oldu. Anlaşılan biz feda derken birileri sefa sürmüş.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle