Fikret Orman net konuştu! Aday olacak mı?

Olağanüstü seçim kararı alan ve Beşiktaş başkanlığını bırakma kararı alan Fikret Orman bir kez daha kararının arkasında olduğunu açıkladı.

Fikret Orman net konuştu! Aday olacak mı?
Fikret Orman net konuştu! Aday olacak mı?
GİRİŞ 09.10.2019 11:52 GÜNCELLEME 09.10.2019 13:52
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Olağanüstü seçim kararı alan ve Beşiktaş başkanlığını bırakma kararı alan Fikret Orman bir kez daha kararının arkasında olduğunu açıkladı.

Beşiktaş başkanlığı için aday olmayacağını ifade eden Orman, "Ben söyleyeceklerimin hepsini söyledim. Kararımı verdim ve o kararımın arkasındayım, Beşiktaş başkanlığını bıraktım ve aday olmayacağım" dedi.

"YENİ BİR GÜNDEM YOK, NETİM"

Fikret Orman, "Herkesin zaten çok merak ettiği konu bu. Bundan 3 hafta evveldi galiba, Sompo Japan ile imza törenimiz vardı, buradaki gazeteci sayısı azdı. Çünkü, o günkü gündemimizde böyle birşey olacağı pek belli değildi. Bugün çok müşterimiz var. Ben söyleyeceklerimin hepsini o günkü basın toplantısında söyledim, YouTube'da vardır. Neden, niçin, ne hissiyatla olduğunu söyledim. O günkü noktadan bugüne kadar hiç bir değişikliğim yok. Yeni bir gündem, yok. Net olarak ifade ettim. İnsanlar benim düşüncelerimi merak ediyolarsa Youtube'da izlesinler, dinlesinler. " ifadelerini kullandı.

Fikret Orman, "Ben kongre kararı aldım. Kongre kararı dediğiniz zaman, kulübü yönetirsiniz. Ben "Aday olmayacağım" dedim. Bu dakikadan sonra kaldıraç noktası ben değilim. Sizin sorularınıza cevap verecek kişiler, sizin muhatap gördüğünüz insanlar." sözleriyle basın toplantısını noktaladı.

FİKRET ORMAN NE DEMİŞTİ?

"10 kişi bağırtıyorlar, sosyal medya üstünde yayınlıyorlar. Nereye gitsem bunlarla karşılaşmaya başladım. Demek ki bir kan değişikliğine ihtiyaç var. Çok önemli, düzgün ve iyi bir hoca ve takımımız var. Şu anki negatif hava benim üzerimden gidiyor. Ben bu işe girdiğimde Beşiktaş aşkı için girdim. İyi bir hizmet verdiğimi düşünüyorum vicdanen.

Beşiktaş'taki sürecimi tamamlıyorum. Bundan sonrasını artık divan mı götürecek seçime kadar ya da biz olağanüstü karar alıp devam edeceğiz, onu divan başkanıyla konuşacağım. Biz aşk için yapıyoruz bunu arkadaşlarımızla. Biz küfürü hak etmediğimizi düşünüyorum. Hayatım Beşiktaş içinde geçti. Beşiktaş için kavga ettim. Bana küfür edenler daha doğmamışken, ben içinden geldim. Taraftar Beşiktaş'ın sahibidir, doğrudur. Beşiktaş'ın yeni bir enerjiye ihtiyacı var."

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 9
 • Misafir20 9 ay önce Şikayet Et
  Türk futbolunda menajer yöneticiler çoğaldı söylemlerini artık doğru buluyorum. Çünkü borç hergeçen gün büyüyor avrupada 1 lira kazanan bizde 4-5 lira kazanıyor. Yönetim bi kulübü 3-5 yılda uçurama sürüklüyor amatöre düşen silinip giden bir çok kulüp cabası sonrada hicbirşey olmamış gibi hesap vermeden çekip gidiyorlar. Sözüm bjkye değil tüm kulüp yöneticilerine önceden yönetimdekiler ceplerinden para aktarırken şimdi yönetici olmayı kazanç kapısı olarak gören var sanki.
  Cevapla
 • xyz 9 ay önce Şikayet Et
  Aferin sana.
  Cevapla
 • Gayserili 9 ay önce Şikayet Et
  Bundan Beşiktaşli hiç olmaz vah Rahmetli Suleyman Seba Kemikleri sizliyordur bunlari iyiki görmedi. Biraz sikiya geldimmi hemen kaçacak yer ariyorlar
  Cevapla
 • Gurbetci 1903 9 ay önce Şikayet Et
  Biz kendilerini istemiyoruz.
  Cevapla
 • E.A 9 ay önce Şikayet Et
  Tekrar yeniden aday olacak denilen Fikret Orman ezber bozduğu için Takdir ediyorum.
  Cevapla
 • Osmanlı Tokadı 9 ay önce Şikayet Et
  ya bi git o zaman konuşma 10 kişi bağırıyor diye istifa ediyorsan susu o zaman
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle