Beşiktaş'ta isyan! "Paraların nerede olduğu belli"

Beşiktaş yöneticisi Deniz Atalay, "Fikret Orman, seçimde aday olmayacak. Paralar nerede diyorlar. Yahu sponsoru bulan, paraları bulan, oyuncu satıp, para kazandıran zaten Fikret Orman!" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta isyan! "Paraların nerede olduğu belli"
Beşiktaş'ta isyan! "Paraların nerede olduğu belli"
GİRİŞ 03.10.2019 17:32 GÜNCELLEME 03.10.2019 17:32
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Beşiktaş Kulübü yöneticisi Deniz AtalayFikret Orman'ın seçimde aday olmayacağını açıkladı. Atalay, TRT Spor'a yaptığı açıklamada, "Fikret Orman, seçimde aday olmayacak. Paralar nerede diyorlar. Yahu sponsoru bulan, paraları bulan, oyuncu satıp, para kazandıran zaten Fikret Orman. Sanki geldiğimizde acayip bir para vardı da nerede diye soruyorlar. O parayı bulan zaten Fikret Orman" ifadelerini kullandı.

"PARALARIN NEREDE OLDUĞU BELLİ"

Deniz Atalay sözlerini şöyle sürdürdü: "Üçüncü şampiyonluğu alalım, dördüncü şampiyonluğu alalım... Bunu çok istiyordu başkan. Kadro değeri 90 milyon Euro'lara çıkınca taraftarın hoşuna gidiyor tabii. Paralar nerede deyince ben de bakıyorum, nerede olduğu belli. Alınan olumsuz sonuçlardan dolayı Beşiktaşlı taraftarlardan tepki oluştu. Belki taraftarların istediği bir hoca gelirse bu tepki değişir."

"ORMAN'SIZ DÖNEME HAZIRLIKLI OLSUNLAR"

"Fenerbahçe maçına çıkmayın, pazara kadar değil, mezara kadar arkandayız dediler. Nerede o taraftarlar? Taraftarlar, Fikret Orman'sız bir Beşiktaş'a hazır olmalı. 2012'de biz çıktığımız neredeyse aday yoktu. Bugün böyle başkan adayları çıkıyorsa, Beşiktaş iyi noktalara geldiği için."

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 8
 • umutuba 10 ay önce Şikayet Et
  tamam anlıyorum da paralar nerde?
  Cevapla
 • zaferkachi 10 ay önce Şikayet Et
  eee nerdeymiş paralar?
  Cevapla
 • ali 10 ay önce Şikayet Et
  paraların nerede olduğu belli demişsin de nerede olduğunu dememişsin
  Cevapla
 • TÜRK 10 ay önce Şikayet Et
  tamam anladık da... Paralar nerdeee?
  Cevapla
 • Yavuz Oğuz 10 ay önce Şikayet Et
  Hasan Güner'i aday yapabilirsek Beşiktaş için büyük kazanç olur.
  Cevapla
 • Sporsever 10 ay önce Şikayet Et
  Birileri çıkar karşısına , merak etme. Hele zengin bir aileden geliyorsa. Hasbel kadar seçilirse sizin dediğimiz kişi , yine önünü keserler ,lobi gücü ile. Bu yüzden Türk sporu beklenen gelişimi yapamıyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle