Beşiktaş'ta Quaresma bilmecesi çözülüyor

Beşiktaş’ta Ricardo Quaresma’nın durumu bu hafta netlik kazanıyor. Siyah-beyazlılardan ayrılması gündemde olan Portekizli oyuncu, yönetim kurulu ile görüşerek kararını verecek.

Beşiktaş'ta Quaresma bilmecesi çözülüyor
Beşiktaş'ta Quaresma bilmecesi çözülüyor
GİRİŞ 08.07.2019 19:49 GÜNCELLEME 08.07.2019 19:52

Ricardo Quaresma, Beşiktaş ile masaya oturacak. Siyah-beyazlılardan ayrılması gündemde olan 35 yaşındaki oyuncu, kararını bu hafta içinde verecek.

 

 

Tatil sonrası İstanbul’a gidecek olan Quaresma, yönetim kuruluyla görüşecek. Yapılacak toplantıya avukatıyla katılacak olan Portekizli oyuncu, bonservisini alması durumunda siyah-beyazlılara veda edecek.

Beşiktaş ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Quaresma, bonservisini alamaması halinde kariyerine siyah-beyazlılarda devam edecek.

 

 

Geçen sezon 34 maçta 4 gol, 14 asistlik performans gösteren Portekizli futbolcu; disiplinsiz hareketleri ve alacakları için ihtarname çekmesi nedeniyle ayrılığın eşiğine geldi.

Beşiktaş’ta 7 sezon forma giyen Quaresma, bu sezon 1 milyon 750 bin Euro yıllık ücretin yanı sıra, oynadığı maçlarda kazanılan puan başına 4 bin Euro gelir elde ediyor. (NTV Spor)

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR