Domagoj Vida ile Erdoğan'ın ilginç diyaloğu!

Beşiktaş'ın Hırvat yıldızı Domagoj Vida, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitarovic'in Türkiye ziyareti sırasında katıldığı davette Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaşadığı ilginç diyaloğu anlattı.

Domagoj Vida ile Erdoğan'ın ilginç diyaloğu!
Domagoj Vida ile Erdoğan'ın ilginç diyaloğu!
GİRİŞ 23.05.2019 19:29 GÜNCELLEME 23.05.2019 19:29
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Beşiktaş'ın yıldızı Domagoj Vida, Hırvat basınına basınına verdiği röportajda geleceğiyle ilgili  konuştu ve Beşiktaş'taki hedeflerini anlattı. Türkiye'de ve Beşiktaş'ta mutlu olduğunu söyleyen Vida, Türk futbolunda iz bırakmak istediğini söyledi. 

Öte yandan Hırvat yıldız geçtiğimiz aylarda Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitarovic'in Türkiye'ye ziyaretinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen ve davet edildiği toplantıya katıldıktan sonra Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaşadığı diyaloğu anlattı. 

ERDOĞAN BANA "EN AZ 3 ÇOCUĞUN OLMALI" DEDİ

Vida, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitarovic'i ağırladığı toplantıda yer aldıktan sonra Erdoğan'la yaşadığı diyaloğu şu sözlerle anlattı:

"Çok güzel bir davetti. Bundan çok mutlu oldum ve gurur duydum. Erdoğan ile toplantıdan sonra konuştuk. Bana Türkiye'yi sevip sevmediğimi sordu. Ben de bu ülkeyi çok sevdiğimi söyledim. Sonraki sorusuna ise şaşırdım. Bana kaç çocuğum olduğunu sordu. Ben de bir çocuğum olduğunu söyleyince, en az 3 tane olması gerektiğini söyledi. Bu konuda onu dinler miyim? Bilemiyorum, bu işler belli olmaz. Erdoğan çok sıcak kanlı bir insan. Bu yaşadığımız diyalog da ilginç bir hatıra olarak bende kalacak."

ERDOĞAN'DAN VİDA YORUMU

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kitarovic ile ortak basın toplantısında konuşurken Beşiktaş'ın transfer ettiği Hırvat oyuncu Vida'ya değinerek, “2017'nin sonunda Hırvatistan'dan çok ciddi bir ithalat yaptık. Beşiktaş Hırvatistan Milli Takımının çok önemli oyuncusu olan Vida transfer oldu. Bu önemli bir ithalattı. Hayırlı olsun” demişti.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • RtE 1 yıl önce Şikayet Et
    UNUTMAYINIZ ANLAYINIZ VE DINLEYINIZ RTE ayricaliktir...!
    Cevapla
  • özkan 1 yıl önce Şikayet Et
    dik duruş un insan bedenine bürünmüş hali recep tayyip erdoğan
    Cevapla