Beşiktaş'tan 'acil' zemin operasyonu!

Beşiktaş Yönetimi, Vodafone Park'ın bozulan zeminini tamamen değiştiriyor. Yurt dışından getirilecek yeni nesil çim tohumları, Kayserispor maçından hemen sonra ekilecek, 22 günlük süreçte zemin eski haline dönecek.

Beşiktaş'tan 'acil' zemin operasyonu!
Beşiktaş'tan 'acil' zemin operasyonu!
GİRİŞ 22.09.2018 09:40 GÜNCELLEME 22.09.2018 10:17
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Bozulan zemini nedeniyle son dönemde eleştiri konusu olan Vodafone Park'a milli arada yeni çim ekilecek. Shakira konserinden sonra ortaya çıkan hastalık yüzünden zemini bir türlü toparlayamayan Beşiktaş, yurt dışından getirilecek yeni nesil çim tohumlarıyla sahayı tedavi edecek.

Fenerbahçe derbisinin ardından içeride Kayserispor ile oynayacak olan Beşiktaş, bu maçın ertesi günü hibrit çim için yeniden düğmeye basacak. Kartal'ın, Kayserispor maçından sonra Konyaspor'la da deplasmanda karşılaşacak olması ve Süper Lig'e verilecek milli arayı fırsata çevirmek isteyen siyah-beyazlılar 22 günlük süreçte zemini baştan aşağıya değiştirecek.

 

 

Rize maçıyla birlikte yeni zemin üzerinde taraftarının karşısına çıkacak olan Beşiktaş'ta, zeminin iyileşmesinin ardından Vodaone Park'ta konser etkinliklerine daha çok özen gösterileceği ifade edildi. Yeni nesil çim tohumlarının bir haftada patlaması nedeniyle, milli arada zemini kurtaracak olan yönetim, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde de aynı yöntemle iyileştirme yapacak.

Sezon başından bu yana kötü zeminden olumsuz etkilenen siyah-beyazlı futbolcuların, "İyi oynamayı geçtik, sakatlanma riskinden çekiniyoruz" diye konuştukları öğrenildi.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Kayı 2 yıl önce Şikayet Et
  shakira odesin
  Cevapla
 • Ofli 2 yıl önce Şikayet Et
  Nasıl hibrit bu ya
  Cevapla
 • Tarafsız 2 yıl önce Şikayet Et
  asıl soru şu; yaz döneminde niçin yapılmadı ve sezona hazırlanmadı, güya ekilen çimler hibrit çimdi ve uzun süre bozulmuyordu.çok ciddiyetsiz bir yaklaşım görülmekte.stadım şöyle iyi böyle iyi diye ahkam kesiyorsun çimler ise koca bir fiyasko
  Cevapla
 • Lazrail 53 2 yıl önce Şikayet Et
  Çimlerin üstünde konser veriliyor buna suni çim bile dayanmaz
  Cevapla
 • kemal 2 yıl önce Şikayet Et
  boyasınlar
  Cevapla