Beşiktaş'ta Reza Sarraf isyanı

Reza Sarraf'ın, Vodafone Arena'dan loca alması ve siyah beyazlı kulübe kongre üyesi olacağı yönündeki iddialar Çarşı grubunu kızdırdı.

Beşiktaş'ta Reza Sarraf isyanı
Beşiktaş'ta Reza Sarraf isyanı
GİRİŞ 16.04.2015 08:39 GÜNCELLEME 16.04.2015 08:39
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Reza Sarraf'ın, Türkiye'nin en modern stadı olacağı ifade edilen Vodafone Arena'dan 1.2 milyon TL peşin para ödeyerek loca satın alması gündeme bomba gibi düşmüştü. Ayrıca siyah beyazlı camiada Sarraf'ın kulübe kongre üyesi olacağı iddiaları da ses getirmişti.

Bu gelişmeler ve iddialar üzerine siyah beyazlı takımın taraftar grubu Çarşı'nın önde gelen isimlerinden Ayhan Güner sert açıklamalarda bulundu.

Ayhan Güner siyah beyazlı camiada bomba çok tartışılan Sarraf'ın kongre üyesi olacağı iddiaları için "Tamamen karşıyız. Onlar kongre üyesi yaparlar biz de gün gelir onu iptal ettiririz" yorumunda bulundu.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
Beşiktaş çarşı
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • ölene kadar bjk 5 yıl önce Şikayet Et
  Biz Anadoludaki gerçek Beşiktaşlılar olarak çarşı denen vatan haini örgütü tanımıyoruz.Hepsi bir asalak.Kim isterse parasını verdikten sonra locasını alır.
  Cevapla
 • hakan 5 yıl önce Şikayet Et
  hadi ya carsi.hükümeti de yikiyordunuz bi aralar
  Cevapla
 • AHMET 5 yıl önce Şikayet Et
  Bir BEŞİKTAŞlı olarak Çarşıya bitim kadar değer vermiyorum.Onlar ancak siyaset yapar.Gerçek beşiktaşlılar lütfen dik durun takımı bunlara yedirtmeyin.
  Cevapla
 • Hiç bir değeri yok 5 yıl önce Şikayet Et
  Çarşı siyasi tartışmaya girdi gözümde değeri bitti
  Cevapla
 • ahmet 5 yıl önce Şikayet Et
  çarşı dan daha dürüst olduğuna inanıyorum
  Cevapla