Gökhan Töre için zorla getirme kararı!

Beşiktaş’lı futbolcu Gökhan Töre hakkında, barda silahla yaralandığı olayla ilgili dava kapsamında duruşmaya zorla getirme kararı verildi.

Gökhan Töre için zorla getirme kararı!
Gökhan Töre için zorla getirme kararı!
GİRİŞ 15.04.2015 16:25 GÜNCELLEME 15.04.2015 16:30

Milli futbolcu Gökhan Töre ile arkadaşlarının 21 Nisan 2014'te Şişli'de bir barda çıkan olayda silahla ateş açılması sonucu yaralanmalarına ilişkin davanın görülmesine dün başlandı.

İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya firari sanık Korhan Bahadır ile diğer sanık Hasan Kutlu katılmadı. Sanık Kutlu’nun avukatının hazır bulunduğu duruşmaya müştekiler Mahir Arslan ve Kadircan İpekçi de geldi. Duruşmaya olayda yaralanan diğer müşteki Gökhan Töre ise katılmadı.

Mahkeme kimlik tespitlerinin ardından müştekileri dinledi. Mahir Arslan eğlenmek için gittiği gece kulübünde olayın yaşandığını anlattı. Gece kulübünde eğlenirken yan masalardan önce bağırışma sesleri duyduğunu belirten Arslan “Daha sonra iki el silah sesi duydum. Kalabalık olduğu için kimin ateş açtığını göremedim. Seken mermilerden dolayı sağ dizimden yaralandım. Sanıkları tanımıyorum, şikayetçi değilim. Hastane masrafımın ödenmesini talep ediyorum.” diye konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL