Anadolu Efes'te korona virüs şoku!
Anadolu Efes, yedi oyuncusunun ve bir teknik kadro üyesinin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.
![Anadolu Efes'te korona virüs şoku!](https://i20.haber7.net/resize/1280x720//haber/haber7/photos/2022/52/anadolu_efeste_korona_virus_soku_1641053490_4247.jpg)
GİRİŞ 01.01.2022 19:11
GÜNCELLEME 01.01.2022 19:13
Anadolu Efes'te 7 oyuncu ve teknik kadrodan bir kişi korona virüse yakalandı.
Anadolu Efes'ten konuyla ilgili yapılan açıklamada, "31 Aralık 2021 Cuma ve 1 Ocak 2022 Cumartesi günlerinde A Takımımız için yapılan Covid-19 testlerinde yedi oyuncumuzun ve bir teknik kadro üyemizin sonuçları pozitif çıkmıştır. Tedavi ve izolasyon süreçleri ivedilikle başlatılan A Takım üyelerimize acil şifalar dileriz" denildi.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL