Melih Mahmutoğlu o maçı işaret etti! 'Test sonucumuza etki etti'

Fenerbahçe Beko'da yaşanışan koronavirüs vakalarının ardından takım kaptanı Melih Mahmutoğlu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Melih Mahmutoğlu o maçı işaret etti! 'Test sonucumuza etki etti'
Melih Mahmutoğlu o maçı işaret etti! 'Test sonucumuza etki etti'
GİRİŞ 28.03.2020 12:59 GÜNCELLEME 28.03.2020 13:34

Fenerbahçe, resmi internet sitesinden bir açıklama yaparak, Fenerbahçe Beko'da 1 sporcu, 1 teknik kadro ve 2 de idari çalışan olmak üzere 4 kişinin corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Konuyla ilgili sarı lacivertli takımın kaptanı Melih Mahmutoğlu yaşanan süreci değerlendirdi.

 

 

İşte Melih Mahmutoğlu'nun açıklamaları:

"Hep pozitif kalmaya çalışıyoruz. Bizi mutlu edecek şeyleri yapmaya çalışıyoruz. Ben, yemek yapmayı bilmem ama bu süreçte öğrendim. Sağlıklı yemekler yapmaya çalışıyorum. İstediğiniz kadar evde idman yapın, kilo alma olasılığınız yüksek. Boşnak mutfağından uzak kalmak bu ara iyi. Bugün bulgur pilavı ve yeşil mercimek pişireceğim."

 

 

O MAÇI İŞARET ETTİ

"Zorlu bir süreçten geçiyoruz, takım olarak da Valencia maçı büyük ihtimalle bizim sonucumuzu etkiledi diye düşünüyoruz. Benim testim negatif çıktı, bende problem yok. Evde kalmamız ve kurallara uymamız gerekiyor."

'PSİKOLOJİMİZ NASIL OLACAK BİLMİYORUM

"Tüm dünya bunu yaşıyor. Nasıl bir geri dönüş sağlayacağız. Psikolojimiz nasıl olacak bilmiyorum. Ligler oynanmayacak gibi görünüyor. Çok zor. Vücudumuzu diri tutmak amaçlı farklı programlar yapıyoruz. İhtiyacım olan spor aletleri için siparişler verdim."

'SIRAYLA HASTA OLDUK

"Sezonun en önemli maçlarında özellikle, Kalinic de söylemiş, hastalıklar geçirdik. Ateşlenme oldu, serum yiyen oldu, evde yatan oldu, idmana gelmeyen oldu. Hastalığı birbirimize geçirmeyelim diye. Kalinic'in de söylediği gibi, son 1 ayda takımdaki herkes sırayla hasta oldu diyebilirim. Ben evdeyim, lütfen sizler de evlerinizde kalın. Avrupa'da gidişat kötü, bizde de bu gidişat kötü olmasın.

KAYNAK: TAKVİM

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
koronaturkiye
YAZDIR