Pero Antic'ten iddialı Final Four açıklaması!

Euroleague Final Four'unda İspanyol devi Real Madrid ile karşılaşacak Fenerbahçe'de yıldız oyuncu Pero Antic önemli açıklamalarda bulundu.

Pero Antic'ten iddialı Final Four açıklaması!
Pero Antic'ten iddialı Final Four açıklaması!
GİRİŞ 10.05.2017 12:51 GÜNCELLEME 10.05.2017 12:51

Pero Antic, Final Four'daki şampiyonluk şanslarını değerlendirirken, son ana kadar savaşacaklarını dile getirdi.

Bir kez daha Final Four'da olmanın çok güzel bir duygu olduğunu söyleyen Antic, ''Bir kez daha Final Four'da olmak çok güzel. Yeni formatta Final Four'a kalmak gerçekten zordu. Çok uzun bir sezon oldu, hatta şu ana kadarki en güçlü Euroleague sezonu oldu. Hem Euroleague, Türkiye Ligi ve kupası çok enerji harcamamıza neden oldu. İnişlerimiz çıkışlarımız da vardı ama yeniden Final Four'da olduğumuz için mutluyuz'' dedi.

Antic, Panathinaikos karşısında ev sahibi avantajını çeviren ilk takım olmalarının aşırı özgüvene neden olup olmadığının sorulması üzerine de ''Zeljko Obradovic gibi bir başantrenörümüz olduğu için bunun çok olduğunu düşünmüyorum. Obradovic, bizim her zaman çalışmamız ve rehavet yaşamamamız için doğru kelimeleri bulacaktır. Henüz işimiz bitmedi. Panathinaikos serilerinde Bogdan Bogdanovic çok iyiydi. Takım da öyle. Gerçekten mutluyuz'' ifadelerini kullandı.

Real Madrid ile oynayacakları maçı da değerlendiren yıldız oyuncu ''Real Madrid yüksek tempolu oyundan hoşlanıyor. Etkili dış atıcıları da var. Sergio Llull hakkında konuşmama gerek bile yok. Bu adam mükemmel bir sezon geçiriyor. Kendisini çok iyi tanıyorum, saha içerisinde düşman olacağız ve kupaya yaklaşmak için birbirimizi durdurmaya çalışacağız'' şeklinde konuştu.

PERO ANTIC FİNALDE OLYMPIAKOS'U İSTİYOR

Final Four'daki diğer takımların da çok güçlü olduğunu söyleyen Antic ''CSKA birinci sınıf oyunculara sahip ve derin bir kadroları var. Olympiakos'un da takım kimyası çok iyi. Bir profesyonel olarak CSKA'ya ve hocasına büyük saygı duyuyorum ama ben yine de finalda Olympiakos ile oynamayı istiyorum'' sözleriyle finalde Olympiakos'u istediğini açıkladı.

KAYNAK: SPORX

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR