Salah, Klopp ile arasında geçen o görüşmeyi ilk kez anlattı

İngiltere Premier Lig ekibi Liverpool'un Mısırlı oyuncusu Mohamed Salah, Liverpool'dan ayrılacak olan Alman teknik direktör Jürgen Klopp ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Salah, Klopp ile arasında geçen o görüşmeyi ilk kez anlattı
Salah, Klopp ile arasında geçen o görüşmeyi ilk kez anlattı
GİRİŞ 19.05.2024 17:37 GÜNCELLEME 19.05.2024 18:14

İngiltere Premier Lig ekibi Liverpool'un Mısırlı oyuncusu Mohamed Salah, Alman teknik direktör Jürgen Klopp hakkında konuştu.

Klopp, bana 'futbolunu geliştireceğim' dedi

Mısırlı futbolcu, takıma geldiğinde Alman çalıştırıcı ile arasında geçen o konuşmayı ilk kez açıkladı ve şöyle konuştu:

"Sanırım yaptığımız ilk görüşmeden aklımda kalan şey, buraya gelmemi istediğini söylemesiydi. Bana yeni bir takım kurduğunu ve benim de burada oynamamı istediğini söyledi. 'Futbolunu geliştireceğim ve sana istediğini yapma özgürlüğü vereceğim' dedi. Ben de geldim ve sonrasında neler olduğunu gördünüz""Birbirimize çok yardımcı olduk"

Klopp ile ilgili açıklamalarına devam eden Salah, "Beni bir oyuncu olarak geliştirdi ve ben de ona çok yardımcı oldum. Birbirimize çok yardımcı olduk ve kulübümüze kupalar kazandırmak için her şeyimizi verdik" sözlerini sarf etti.

Salah, son olarak Klopp'la insani olarak ilişkilerinin iyi olduğunu ve iletişimlerinin ömür boyu devam edeceğinin de altını çizdi..

Osman Kocaer Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Osman Kocaer

Editör Hakkında

26 Temmuz 1997'de Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini 2020 yılında Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olarak tamamladı. Gazeteciliğe 2017 yılında Konya'da başladı. 2022'nin Haziran ayından itibaren Haber7.com'da spor editörü olarak çalışmaya devam etmektedir.