Türkiye'ye tatile gelen Merih Demiral'a büyük şok!

Serie A'da Atalanta forması giyen milli futbolcu Merih Demiral kısa süre önce tatil için Türkiye'ye gelmişti. İtalyan basınında yer alan haberlere göre Merih Demiral'ın Türkiye'ye gelmesinin ardından evi soyuldu.

Türkiye'ye tatile gelen Merih Demiral'a büyük şok!
Türkiye'ye tatile gelen Merih Demiral'a büyük şok!
GİRİŞ 28.12.2022 10:26 GÜNCELLEME 28.12.2022 10:26

Atalanta ve Milli Takım'ın yıldız ismi Merih Demiral yılbaşı tatili için ailesiyle birlikte Türkiye'ye gelmişti.

Bunu fırsat bilen soyguncular Merih'in evine girerek bütün değerli eşyalarını çaldılar. Olayla ilgili soruşturma sürerken yıldız futbolcunun ailesi bu olay sonrası İtalya'ya dönmedi.

Calciomercatoit'in haberine göre; Atalanta futbolcularına verilen Noel izninde ailesiyle Türkiye'ye gelen Atalanta futbolcu Merih Demiral'ın evine hırsızlar girdi. Oyuncuyu öncesinde takip eden hırsızlar Merih Demiral'ın evde olmayışından yararlandı. Futbolcu'yu takip eden hırsızlar Merih'in Türkiye'ye gitmesiyle akşam geç saatlerde futbolcunun evine girdi.

Evinin camlarını ve kapılarını kıran hırsızlar futbolcunun ve eşinin çok değerli mücevherlerini, önemli miktarda parasını ve eşyalarını çaldı. İtalyan polisi konuyla ilgili soruşturmasını devam ettiriyor.

Geçen sezon kariyerinin en iyi sezonlarından birini geçiren Merih Demiral sezon sonunda 20 milyon Euro bedelle Atalanta'ya transfer olmuştu.

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.