Goran Pandev futbolu bıraktı

39 yaşındaki Kuzey Makedonyalı santrfor Goran Pandev emekli olduğunu açıkladı.

Goran Pandev futbolu bıraktı
Goran Pandev futbolu bıraktı
GİRİŞ 22.09.2022 19:16 GÜNCELLEME 22.09.2022 20:00

Kuzey Makedonyalı milli futbolcu Goran Pandev, kariyerinin çoğunu İtalya'da Inter, Lazio, Napoli, Genoa ve Parma gibi takımlarda geçirdikten sonra emekli olduğunu açıkladı.

Son olarak Parma forması giyen Pandev kramponlarını asma kararı verdi.

Pandev, Instagram'da “Geriye bakıyorum ve gerçek görünmüyor… İnanılmaz bir yolculuk oldu” diye yazdı. Kuzey Makedonyalı futbolcu şöyle devam etti:

“Çok fazla duygu, hepsini yanımda götürüyorum ve onları yolumda bana eşlik eden herkesle paylaştığımı biliyorum. Desteğim olan aileme, eşim Nadica'ya ve çocuklarım Filipo, Ana, Sofia'ya teşekkür ederim. Bu hayalin peşinden gitmeme izin verdikleri için babama ve anneme teşekkür ederim. İnsanlara bana verdikleri tutku için teşekkür ediyorum… Muhteşemdiniz. Branchini ailesine teşekkür ederim, siz olmasaydınız bunların hepsini asla yapmazdım. Bana güvenen tüm hocalarıma ve yöneticilerime teşekkür ediyorum. hepinizi kucaklamak isterdim. Harika bir bölüm bitiyor. Yanımda inanılmaz duygularla dolu bir bavul getiriyorum. Bunları sizinle paylaştığım için mutluyum. Tüm kalbimle Goran.”

Tecrübeli isim, 2014-2015 sezonunda bir yıl Galatasaray forması da giymişti. Kuzey Makedonyalı oyuncu, sarı-kırmızılı forma altında 17 maçta 7 gol 2 asistlik performans sergilemişti.
 

Osman Kocaer Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Osman Kocaer

Editör Hakkında

26 Temmuz 1997'de Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini 2020 yılında Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olarak tamamladı. Gazeteciliğe 2017 yılında Konya'da başladı. 2022'nin Haziran ayından itibaren Haber7.com'da spor editörü olarak çalışmaya devam etmektedir.