Cristiano Ronaldo: Yuhalanmayı özledim

21. yüzyılın futbolcusu seçildiği Küresel Futbol Ödülleri'nde konuşan Juventus'un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, stadyumlarda yuhalanmayı özlediğini söyledi.

Cristiano Ronaldo: Yuhalanmayı özledim
Cristiano Ronaldo: Yuhalanmayı özledim
GİRİŞ 28.12.2020 16:48 GÜNCELLEME 28.12.2020 16:48
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Dün gerçekleştirilen Küresel Futbol Ödül Töreni'nde Cristiano Ronaldo, 21. yüzyılın en iyi futbolcusu seçildi.

Ödül töreninde konuşan Ronaldo, stadyumlarda taraftarları görmek istediğini söylerken, yuhalanmayı özlendiğini açıkladı.

"Bana göre, dürüst olmak gerekirse boş stadyumlara oynamak çok sıkıcı. Oyuncular olarak protokollere saygı duyuyoruz. Sağlık her şeyden önemli tabii ki ama bu durumu sevmedim"

"Bu işi yapıyorum çünkü futbolu seviyorum. Futbol her zaman tutkum. Ailem, çocukların, arkadaşlarım ve taraftarlar için oynuyorum."

"İnsanların beni yuhalamasını seviyorum. Ben topa dokunduğumda yuhalıyorlar. Bunu seviyorum."

"Umarım 2021'de kuralları değiştirirler ve yeniden stadyumların dolu olduğunu görürüz"

Törenin ardından röportaj veren Portekizli yıldız, oğlu Cristiano Ronaldo Jr. için de açıklamalarda bulundu. Ronaldo, "İleride iyi bir futbolcu olup olamayacağını göreceğiz. Buna kızdığımı bilmesine rağmen bazen kola içiyor, cips yiyor. Bazen ona vücüdunu yenilemesi için soğuk suya girmesini söylüyorum. Bana suyun çok soğuk olduğunu söylüyor. Bunlar normal çünkü henüz sadece 10 yaşında" dedi.

35 yaşındaki oyuncu, oğlunun kararlarına saygı duyduğunu belirtirken, "Oğluma futbolcu olması için baskı yapmayacağım ama yardımımı isterse tabii ki yardım edeceğim. Bu uzun ve sıkı bir çalışma gerektiriyor. Oğlumun her şeyden önce futbolcu da olsa doktor da olsa en iyisi olmasını istiyorum"  ifadelerini kullandı.

4 çocuğu olan Ronaldo, 7 çocuk istediğini de söyledi.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • m.emin 8 ay önce Şikayet Et
    yuuh be ronaldo
    Cevapla
  • Rte 8 ay önce Şikayet Et
    Guzel adam
    Cevapla