Haaland: Bunu yazanlar keşke önce bana sorsaydı

Erling Haaland, yüksek maaş talebi nedeniyle Manchester United'a gitmediği haberlerine açıklık getirdi.

Haaland: Bunu yazanlar keşke önce bana sorsaydı
Haaland: Bunu yazanlar keşke önce bana sorsaydı
GİRİŞ 14.02.2020 14:36 GÜNCELLEME 14.02.2020 14:37

Ara transfer döneminde Salzburg'tan Dortmund'a transfer olan Erling Braut Haaland, Manchester United'ı yüksek maaş talebi karşılanmadığı gerekçesiyle reddettiğine dair İngiltere'de çıkan ve Almanya'da da yankı bulan habere yanıt verdi.

 

 

Viasport'a konuşan Haaland, "Manchester United Menajeri Ole Gunnar Solskjaer, benim için çok önemli. Bugünlere gelmemi ona borçluyum. Ancak, Dortmund'un benim için en iyi seçenek olduğuna karar verdik. Dortmund'u düşününce, en iyisi olduğunu hissettim. Bu nedenle tercih ettim." ifadelerini kullandı.

"KOMİK! MOTİVASYONUM PARA DEĞİL"

 

 

Leeds doğumlu Haaland, Manchester United'ı para için reddettiği haberlerine ise, "Hayır. Bunu yazanlar keşke önce bana sorsaydı. Eğer bunu yazan yanıma gelirse, ona gerçek nedenleri tek tek anlatırım. Motivasyonum para değil. Komik. Komik çünkü ben böyle biri değilim. Bana yakın insanlar, benim nasıl biri olduğumu bilir." diyerek sözlerini sürdürdü.

"MINO, DÜNYANIN EN İYİ MENAJERİ"

Haaland, menajeri Mino Raiola hakkında gelen soruya ise, "Yaptığı işte dünyanın en iyisi. En iyi menajer Mino. Onun hakkında birçok olumsuz şeyler yazıyorlar. Bunun nedeni, oyuncuları için sürekli en iyisini istemesi. Onun çok yardımsever ve iyi bir insan olduğu hiç yazılmıyor." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

KAYNAK: SPORX

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
Erling Haaland
YAZDIR