Roma'nın hocasından Cengiz Ünder yorumu!

AS Roma'nın teknik direktörü Eusebio Di Francesco, transfer etmek üzere oldukları 20 yaşındaki milli oyuncu Cengiz Ünder'in takıma en iyi şekilde uyum sağlamasını umduğunu söyledi.

Roma'nın hocasından Cengiz Ünder yorumu!
Roma'nın hocasından Cengiz Ünder yorumu!
GİRİŞ 14.07.2017 12:09 GÜNCELLEME 14.07.2017 12:09

Di Francesco, sarı-kırmızılı takımın yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü ülkenin kuzeyindeki Pinzolo kasabasında dün akşam düzenlenen taraftarla buluşma organizasyonunda soruları yanıtladı.

İtalyan temsilcisinin İstanbul Başakşehir'den transfer etmek üzere olduğu ve bugün Roma'da sağlık kontrollerinden geçireceği Cengiz'in sorulduğu Di Francesco, "İlginç bir oyuncu. Geçmişte Türk oyuncuların İtalya'ya uyum sağlamasının kolay olmadığını biliyoruz ama o umarım en iyi şekilde uyum sağlar. Ona yardım etmeli ve onu anlamalıyız. Önemli niteliklere sahip olduğu konusunda sizi temin ederim." yanıtını verdi.

Eusebio Di Francesco, yıldız oyuncu konusunda da arayış içinde olduklarını belirterek, böyle bir transfer yapmaları gerektiğini ifade etti.

Roma'da forma giyen son Türk oyuncu Salih Uçan olmuştu. Salih, Fenerbahçe'den 2014-2015 ve 2015-2016 sezonları için kiralanmıştı.

ETİKETLER
Cengiz Ünder
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL