Tayfun Korkut bombası! Alman basını yazdı

Eintracht Frankfurt'ta görevine son verilen teknik direktör Armin Veh’in yerine gelecek adaylar arasında Tayfun Korkut ismi öne çıktı.

Tayfun Korkut bombası! Alman basını yazdı
Tayfun Korkut bombası! Alman basını yazdı
GİRİŞ 07.03.2016 14:27 GÜNCELLEME 07.03.2016 14:27

Sportbild dergisinin iddiasına göre, küme düşme hattında yer alan Eintracht Frankfurt'ta, yolların ayrıldığı teknik direktör Veh’in yerine, Tayfun Korkut veya Schalke 04’ün eski teknik direktörü Jens Keller’in ismi geçiyor. İki adaydan biriyle anlaşılamaması durumunda ise kulübün Jos Luhukay, Niko Kovac ve Markus Gisdol’e yöneleceği bildirildi.

Kicker dergisi de Eintracht Frankfurt’ta boşalan teknik direktörlük koltuğu için Luhukay, Gisdol, Alexander Schur ve Tayfun Korkut’un adaylar arasında olduğunu ileri sürdü.

Tayfun Korkut, 2014'ün ocak ayında başına geçtiği Bundesliga ekibi Hannover 96’yı 2015’in nisan ayına kadar çalıştırmıştı. Eintracht Frankfurt haziran ayında teknik direktörlük görevi için Korkut ile görüşmüş ancak olumlu sonuç alamamıştı.

Ligde 24 puanla 16. sırada yer alan Eintracht Frankfurt, alınan başarısız sonuçların ardından dün Armin Veh’in sözleşmesini feshetmişti.

KAYNAK: DHA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL