Fatih Terim resmen geri döndü!

Galatasaray, Fatih Terim ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Fatih Terim, Cuma günü öğleden sonra resmi imzayı atacak.

 • GİRİŞ21.12.2017 23:10
 • GÜNCELLEME22.12.2017 09:25

Fatih Terim, Galatasaray'a geri döndü! Galatasaray, taraftarın yolunu gözlediği Fatih Terim için borsaya ilk bildirimi yaptı ve Terim ile görüşmelere başlandığını duyurdu.

ÖNCE TERİM TWITTER HESABINDAN PAYLAŞTI

Galatasaray'ın KAP'a bildirim yapmasından önce, Fatih Terim'in Twitter hesabından "Nerede kalmıştık" şeklinde bir mesaj paylaşılarak, Galatasaray etiketlendi. 

FATİH TERİM GÖZTEPE MAÇINDA SAHADA

Galatasaray'a 4. kez geri dönecek olan Fatih Terim, Göztepe maçında takımın başında olacak.

"GALATASARAYLI FATİH YUVASINA DÖNMÜŞTÜR"

Galatasaray resmi Twitter hesabı da tüm bu gelişmelerin ardından 2011 yılında Fatih Terim'in imza töreninde sarf ettiği 'Galatasaraylı Fatih, yuvasına dönmüştür' sözlerini tweetledi.

Yorumlar278

 • Misafir 3 hafta önce Şikayet Et
  O kadar iyiydi daha önce niçin 3 sefer gönderildi ? Kendinizi kandırmaya devam edin.
  Cevapla
 • abdullah 3 hafta önce Şikayet Et
  65 yaşına girmiş, rahat bıraksaydık da emekliliğini ağız tadıyla yaşasaydı. 50 yaş grubunda hiç mi galatasaraylı teknik direktörümüz yok. gençlere şans verilmeliydi, yine 2-3 yılımız daha heba olacak.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • glsksk 3 hafta önce Şikayet Et
  sanki çok iyi şekilde gitmişti de nerede kalmıştık yazmış.. böylesine yüzsüz derler. bir fenerbahçe taraftarı olarak ne yalan söyleyim gs taraftarlarına üzüldüm. yazık günah ya valla .. katakulliyle başa geliyor..
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Galatasaray 3 hafta önce Şikayet Et
  Galatasaray a yakışan bir isim varsa o da imparatordur holgeldin evine
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • kerem 3 hafta önce Şikayet Et
  Feldkamp ve Derwall in bıraktığı takımda yok.Sanırım bu dônüşünüz Trump un Kudüs hamlesine benzeyecek. Olanda hayir vardır.Bu kez gönüllerden de tamamen silineceksiniz...Demedi demeyin...Yaz başinda yazacağım yine...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber