Arda Turan'dan F.Bahçe açıklaması!

Galatasaray'ın eski kaptanı Arda Turan, Fenerbahçe Ülker'in İspanya kampını ziyaret edip FBTV'ye açıklamalarda bulunması hakkında açıklamalarda bulundu.

Arda Turan'dan F.Bahçe açıklaması!
Arda Turan'dan F.Bahçe açıklaması!
GİRİŞ 03.12.2012 12:00 GÜNCELLEME 03.12.2012 15:04
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Galatasaray'ın eski futbolcusu Arda Turan'ın Fenerbahçe Ülker'in Real Madrid ile İspanya'da oynayacağı maçtan önce sarı-lacivertli kulübün kampını ziyaret ederek FBTV'ye özel bir röportaj vermesi gündeme oturmuştu.

Arda Turan'a büyük tepki gösteren Galatasaraylı taraftarlar, eski kaptanlarının Fenerbahçe kampını ziyaret ederek FBTV'ye röportaj vermesini sert bir şekilde eleştirdi. Yapılan eleştiriler karşısında sessiz kalmayan Arda Turan ise cevabını Beyaz TV aracılığıyla verdi.

Fenerbahçe Ülker'in kampını ziyaret etmesini yanlış bir şekilde yorumlayanların 'cahil' olduğunu dile getiren Arda, "Oğuz Savaş benim sınıf arkadaşım, Ömer Onan'la beraber tatil yaptık yıllarca. Hiçbir şey olmasa da ben Madrid'de Türk Milli Takımı'nın kaptanı olarak bulunuyorum. Ülkemizin hangi takımı gelirse onun kampına giderim. Ben buraya gelen öğrencilere bile yardımcı oluyorum. Herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Onlara bir hoş geldiniz demekte bir şey yok. Herkes söyler Metin Oktay jübilesinde Fenerbahçe forması giydi diye." dedi.

Fenerbahçe Ülker'de herkesin kendisinin ne kadar Galatasaraylı olduğunu bildiğini belirten Arda, "Kampa yanına gittiğim insanlar benim ne kadar Galatasaraylı olduğumu biliyorlar. Bunda bir şey yok. Ben zaten Galatasaraylının göstermesi gereken örnek davranışı gösteriyorum. Tamam, ülkemizde yine yapalım, yine tartışalım, yine olsun ama yurt dışına çıktığımızda artık bu işleri bırakmamız lazım. Bizim böyle destek vermemiz lazım ki, ülke daha ileriye gitsin. Bunun üzerinde konuşulacak bir şey yok. Bunu söyleyen insanlar cahildir. Bunlara cevap vermeye bile gerek yok." ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR 2
  • ali çetiz 7 yıl önce Şikayet Et
    aferim. halel olsun arda doğru olanı yapıyorsun bir fenerli olarak avrupada gs yi desdeklerim bu gayet tabi bir şeydir arda ya kaptanlığı verne de teşekkür doğru hareket çünkü doğru adam
    Cevapla
  • Ali Didim 7 yıl önce Şikayet Et
    gs olarak. arda nın böyle davranması gayet doğal... bu davranışını destekliyorum.
    Cevapla