Tüm Yorumlar

Yorumlar6

 • alik 1 yıl önce Şikayet Et
  Kaleciler Altay ve harun,Bekler murat ve Adülcebrail,Stoperler okan ve sadık,önliberolar jailson ve tolgaciğerci, ortasaha emre ve ekici,kanatlar moses ve rodrigez, golcüler muriç ve Allahyar genç ve süper fenerbahçe oluştu.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • zafer 1 yıl önce Şikayet Et
  Harun Tekin, Altay Bayındır, Okan Turp, Sadık Çiftpınar, Serdar Aziz, Murat Sağlam, Abdülcebrail Akbulut, Emre Belözoğlu, Jailson, Ozan Tufan, Tolga Ciğerci, Tolgay Arslan, Mehmet Ekici, Zac, Max Kruse, Ferdi Kadıoğlu,, Moses, Rodrigues, Vedat Muriç, Allahyar Say,, Yusuf Mert kadrosu çok iyi işler yapacaktır.kadro gençleşti çevikleşti, yorulmak bilmezler. çok süper transferler yaptı fb.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • kılıçaslan 1 yıl önce Şikayet Et
  Altay Bayındır, Harun Tekin, Sadık Çiftpınar, Serdar Aziz, Murat Sağlam, Abdülcebrail , Emre Belözoğlu, Jailson, Tolga Ciğerci,, Mehmet Ekici, Miha Zajc, Max Kruse, Ferdi Kadıoğlu, Moses, Rodrigues, Vedat Muriqi, Allahyar Sayyad, Yusuf Mert Tunç..kadrosu süper oldu. kadro hem gençleşti hemde pres yapıyor,hızlı oynuyor,yorulmuyor,hata yapmıyor. bu kadroyla ersun hoca şampiyon yapamazsa kendiliğinden gitmesi gerekir.
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • xyztyz13 1 yıl önce Şikayet Et
  Barış alıcı neden yok. Adamı neden oynatmıyorsunuz. Saçma sapan bir yere kiralayacaksınız sonra adam kaybolup gidecek. Kiraya verdiğiniz hiçbir futbolcu ilerleme kaydedemedi. Hepsi yok oldu.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • vayyy 1 yıl önce Şikayet Et
  vay hocam sakalda bırakmışşşşşşşş
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Insan 1 yıl önce Şikayet Et
  Abdulcebrayil ismi talihsizlik olmali uyaran olmamis onlari.
  Cevapla Toplam 3 beğeni