Tüm Yorumlar

Yorumlar122

 • Helal sana 3 yıl önce Şikayet Et
  Rahat ol arda emşn ol herkes senin gibi düşünüyor bu tipler için... bunlar en çok olsa olsa yüzde 23 kadar sesleri çıkar :))))
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Türk 3 yıl önce Şikayet Et
  Daha önce Win5 vardı, sonra xp sonra win7 win8 derken hepsi tarih oldu, şimdi win10 var. Bu adamlar bu işletim sistemlerini niçin güncelliyorlar acaba? İçlerinde hayır güncellemiyelim diyen dangalaklar varmıdır :))) Hayııır güncellemiyelim, ozon tabakası delinebilir, win5 elden gidiyooooor...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Abdullah 3 yıl önce Şikayet Et
  Hayırlı olmakla Hayırcı olmak arasındaki farkı bilmeyip ! Hayırda Hayır vardır çığlığı atan ...Vatana Millete hayrı olmayan ,İnsan haklarına saygısı olmayan ,kendisinden başkasının fikrini hor gören EZİK bir gurubun linç girişiminden başka bir şey değil.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • ibrahim 3 yıl önce Şikayet Et
  her insan önce vatanı ve hür düşüncesini ön plana alır. Tebrikler Arda
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • acayipsiniz 3 yıl önce Şikayet Et
  ünlü diye duygu ve düşüncelerini söyleyemeyecekse yaşamasın , yorum yazan gençler hayırcı olduğunuz 1 km den belli boş boş konuşmayın adam açıklamasını gayet iyi yapmış arda kardeşim kararın doğru , bu arada bir yorum daha yapmak istiyorum. Bu anayasa referandumuna terör örgütleri hayır dediği için ben evet diyeceğim. Çünkü terörist değilim. Biraz aklınızı kullanın terör örgütü buna karşı ise bizim faydamızadır. Varsın bir kişi yönetsin tüm ülkeleri 1 kişi yönetiyor Türkiye de öyle olsun ne olacak :)
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • metehan 3 yıl önce Şikayet Et
  arda gibi toplumun her kademesinden sevgisini saygısını kazanmış ünlü kimseler, siyasi ayrışmanın bıçak gibi keskin olduğu bir alana kendilerini evet-hayır diyerek atmaları kendilerini ateşe atmaya benzer.hertürlü fikre siyasi taraf tutmanın saygıyla karşılanan bir ülke kültürümüz olsa eyvallah ama şuan evet veya hayır diyen sanatçılar durduk yere kendilerini zor duruma sokuyor.
  Cevapla
 • emin 3 yıl önce Şikayet Et
  Kurtulus savaşında. Siz ne masal i okuyorsunuz
  Cevapla
 • ömer 3 yıl önce Şikayet Et
  Arda kardeş biz onları 15 temmuzda da gördük darbe girişiminde o hayırcılar hepsi market ve benzin istasyonlarına koştular onlar konuşur biz iş yaparız icrat yaparız Allah doğrunun yanındadır sen için ferah tut
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • mami 3 yıl önce Şikayet Et
  daha geçen yaz mili takımda pirim kavgasına tutuşanlar, şimdi vatan aşkından bahsediyor. sendeki vatan aşkıysa bizdeki ne ?
  Cevapla
 • fahri 3 yıl önce Şikayet Et
  helal olsun sana arda. insanlar adam gibi adam görsün. seni saygi ile selamlıyorum.
  Cevapla
 • aylin 3 yıl önce Şikayet Et
  biz "arda" ların arkasında sonuna kadar durmalıyızki kendini bi şey sanan özgürlükçü demokrat geçinen çifte standartçı bencillere meydan kalmasın..onların anlayışına göre ebetçiler linç edilmeli hayırcı"lar akıllı ve gerçek demokrat.yani eğer EVET se konuş HAYIR sa fikrini söyleme
  Cevapla
 • alperenler 3 yıl önce Şikayet Et
  Her defasında Ülkenin birlik beraberliğinden söz eden,Vatanını seven,Bayrağını avrupada gururla dalgalandıran, insanlara yardım eli uzatan, Ülkesi için elinden gelen herşeyi yapan ARDA TURAN gibi adamı yerden yere vuruyorlar. Biz onların kimler olduğunu çok iyi biliyoruz. Arda TURAN'ı onlara yedirmeyiz.
  Cevapla
 • timur 3 yıl önce Şikayet Et
  it ürür kervan yürür kendini neden acıklama yapmak zorunda hissettin anlamadım,,,,
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • arif 3 yıl önce Şikayet Et
  ardanin EVET demesi beni rahatsiz etmiyor,ama halka mal olmus sporcu sanatci gôz ônûndeki sevdigimiz insanlarin bu rolû ûstlenmesini yanlis buluyorum,bu EVETCILERIN karsina HAYIRCILARDA siraya dizilirserse sadece var olan ayrismalara zemin hazirlar,birakin siyaset kendi gôrevini yapsin.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • pukay 3 yıl önce Şikayet Et
  Önce askerlik yapsın da sonra bilahare taraf tutar.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Sare 3 yıl önce Şikayet Et
  Hem demokrasiden bahsederler hem de milletin iradesine fikrine saygı duymazlar. Atatürk'e karşı gelmektir dediler yemedi şimdi de Islam'a aykırıdır diyorlar
  Cevapla Toplam 1 beğeni