Tüm Yorumlar

Yorumlar9

 • KARADENİZ FIRTINASI 6 yıl önce Şikayet Et
  BUNLAR KENDİ TAKIMININ TOPUNU ÇALANLAR DEĞİL Mİ ?. bizim kupamızı , galatasarayın lisanslı ürünlerini hayde hayde çalarlar. ŞİKECİ VE HIRSIZSINIZZZZZZZ
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • halil kökay 6 yıl önce Şikayet Et
  Fenerbahçe:. haketmediği kupayı Trabzonun elinden şikeyle alır, galatasaray ürünlerini de gsstoreden gaspederek götürür...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • BARBAROS BEKİR 6 yıl önce Şikayet Et
  karaoğlan. gezi olaylarında kimin tarafında olduğunuzu türkiye gördü git doğuya bir araştır sonra .....
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Hain Kurt 6 yıl önce Şikayet Et
  CHP ve FB. al birini vur otekine... hep merak etmisimdir, bu iki takimin uyeleri ayni mi diye... ayni tavirlar ayni soylemler ayni tipler ayni karakterler ayni yuzler... bu kadar mi benzerlik olur? zeytinyagi gibi hep uste cikarlar, cingar cikarirlar bagirip cagirirlar, oyunun kurallarini hep kendilerine gore yontarlar, bel alti vururlar, kazaninca bilekleridir, kaybedince hakemlerdir (CHP de ayni, kaybedince aptal halktir, calinan oylardir, kedirdir elektrigi kesen ve oylari calan)... ne diyim... Allah kimseyi CHP li ve FB li yapmasin (en azindan sevdiklerimi) Amin!
  Cevapla Toplam 16 beğeni
 • metin çınar 6 yıl önce Şikayet Et
  chp ve fener. chp ve fener aynı işler milleti ayaklandırmaya çalışıyorlar fener yönetimi kınamadı bile bu yağma olayını
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • Karacaoğlan 6 yıl önce Şikayet Et
  pkk ve cincon. pkk'yı destekleyen ve bunların siyasi uzantılarına oy veren güneydoğu halkını bir araştır,ezici çoğunluğunun galatasaraylı olduğunu görürsün.belki de sarı-kırmızı renkleri onların sözde kürdistan bayrağını çağrıştırdığı içindir kim bilir?elebaşıları öcalan'ın da koyu bir cinconlu olduğunu da unutmamak gerekir.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Karacaoğlan 6 yıl önce Şikayet Et
  cincon. ne kadar mason,roteryen,lions varsa da cinconda toplanmış.kurucusu mason olan bir kulüpten bahsediyoruz.bahçelievler'de bulunan türk böbrek vakfı ve hizmet hastanesini gezdiniz mi hiç?bahçesinde lions ve roteryenleri temsil eden bir heykel ve hastanenin içinde galatasaraylı yönetici ve futbolcuların fotoğrafları var.peki galatasaray lisesinin nasıl insanlar yetiştirdiklerinden ve kimlerin kontrolünde olduklarından haberiniz var mı?masonların ve lionsların bu ülkeyi içten yıkmak için yıllardır faaliyet yürüttüklerinden de mi haberiniz yok?üç beş tane adi çapulcunun,sırf hırsızlık yapmak niyetiyle,kutlama yapan fenerli taraftarların arasına kamufle olmak suretiyle karışmasını koskoca fener camiasına mal ederseniz sizinde secerenizi ve kökenlerinizi ortaya döken olur elbet.
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • haydar zulfikar 6 yıl önce Şikayet Et
  Aziz arkadaşım senin bu yaptığın yağmacılardan aşağı değil.. Toptancılık ve bütün bir insanları aynı kategoriye sokmak kadar büyük bir cinayet var mıdır? Ey Aziz Altıntaş, bir akrabasının yaptığından dolayı diğer bütün akrabaları katletmek gibi bir şey yani. Bu nasıl vahşettir.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • AZİZ ALTINTAŞ 6 yıl önce Şikayet Et
  NE KADAR SAHTEKARLAR VARSA FENERBAHÇEDE TOPLANMIŞ. Fenerliler için normaldir
  Cevapla Toplam 16 beğeni