Tüm Yorumlar

Yorumlar6

 • veysel kaya 6 yıl önce Şikayet Et
  Bu konu ile alakalı Fenerbahçe kulübü basın açıklaması yapmıştır.. Basın açıklamasının linki görmeyenler için : http://spor.haber7.com/fenerbahce/haber/1152216-fbahceden-gs-store-aciklamasi
  Cevapla
 • metin çınar 6 yıl önce Şikayet Et
  fener yapmaz kedidir kedi. fener yapmaz kedidir kedi atatürkün takımı son kale diren fener diren iyice nefret ettim fb den
  Cevapla
 • veysel kaya 6 yıl önce Şikayet Et
  1461 trabzon. Trabzonspor taraftarı arkadaşa; İster kadıköyde ister başka yerde vurup kırmalar, ahlaksız slogan ve küfürler tasvip edilemez. Bir spoer sever olarak etmiyorum, yapanları ayıplıyorum. Kusura bakmasınlar gözümde beş para değerleri olmaz. Emek çalma meselesine gelince her emeği çalındığını söyleyen insan vurup kırmalı, edeb dışı cümleler mi kullanmalı.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • 1461TRABZON 6 yıl önce Şikayet Et
  veysel kaya arkadaşıma. tamam hadi biz diyelım öyle ama hiçmi hirsizin suçuu yok kadıköyydeki olaylar hala hafizalarda sen adamın emeğini çalarsan bunada razı geleceksin ..
  Cevapla
 • veysel kaya 6 yıl önce Şikayet Et
  Galatasaray haklı kim ne derse desin.... Kim ne derse desin bir Fenerbahçeli olarak bunu yapanları ayıplıyor, kınıyorum. Bu taraftarlık olamaz. Trabzonspor taraftarları bundan kendinize pay çıkarmasın. Sizin de sahanızdaki rezaleti göreli fazla zaman geçmedi.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • 1461TRABZON 6 yıl önce Şikayet Et
  şikeciler. gecen sene polis arabalarını ve benzinliği yakan bunlar değilmi. değişmezbu şikeciler ruhlarına işlemiş
  Cevapla Toplam 11 beğeni