Fenerbahçe'den peş peşe 2 transfer! - YAZDIR

Fenerbahçe, Attilla Sazalai'nin ardından QPR'nin kanat oyuncusu Bright Osayi-Samuel'le de anlaştığını duyurdu.

  • GİRİŞ15.01.2021 22:25
  • GÜNCELLEME15.01.2021 22:58

Apollon Limassol, Attila Szalai için Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına varıldığını açıkladı.

 

 

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Attila Szalai'nin Fenerbahçe'ye transferi konusunda pensip anlaşması sağlandı. Oyuncu sağlık kontrolleri için İstanbul'a gidecek."

 

 

FENERBAHÇE DE TRANSFERİ DUYURDU

Fenerbahçe'nin bir süredir transfer görüşmelerini sürdürdüğü Macar savunma oyuncusu Attila Szalai, sağlık kontrolleri için İstanbul'a davet edildi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüzün ilgilendiği Macaristan Milli Takımının 22 yaşındaki stoperi Attila Szalai, sağlık kontrolünden geçmek ve transfer süreçlerini ilerletmek adına İstanbul'a gelecektir. Kamuoyunun bilgisine sunarız." denildi.

Macaristan Milli Takımı'nda da şans bulan ve iki ayağını da kullanabilen Szalai, stoperin yanında sol bekte de oynayabiliyor.

Fenerbahçe 6 ay önceden imzalattı!

Fenerbahçe, İngiltere'nin Queens Park Rangers takımında forma giyen Bright Osayi-Samuel ile 4 sezon için anlaşmaya varıldığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Kulübümüz Queens Park Rangers forması giyen 23 yaşındaki kanat oyuncusu Bright Osayi-Samuel ile 2021-2022 sezonundan başlamak üzere, 4 sezon için anlaşmaya varmıştır. Transfer ile ilgili ayrıntılar önümüzdeki günlerde duyurulacaktır."