Muriqi'ye sürpriz telefon! 'Seni takımımda görmek istiyorum' - YAZDIR

İngiltere Championship ekiplerinden West Bromwich’i çalıştıran Slaven Bilic, Vedat Muriqi’i telefonla aradı. Hırvat hocanın golcü yıldıza, “Seni Ada’ya bekliyorum” dediği ortaya çıktı.

  • GİRİŞ07.07.2020 10:01
  • GÜNCELLEME07.07.2020 10:01

Vedat Muriqi yeni sezonda Ada'da forma giyebilir... Bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştıran İngiltere Championship ekiplerinden West Bromwich'in hocası Slaven Biliç, Fenerbahçe'nin golcü yıldızı Vedat Muriqi'i gözüne kestirdi. Hırvat hocanın Kosovalı golcüyü telefonla aradığı ortaya çıktı.

"SEN ÇOK İYİ BİR FUTBOLCUSUN"

Bilic'in Vedat Muriqi'ye, "Sen çok iyi bir golcüsün ve seni uzun zamandan beri izliyorum. Yeni sezonda West Bromwich'te oynamanı çok istiyorum. Burada yıldızın parlar" dediği öğrenildi.

YETER Kİ KULÜBÜMLE ANLAŞIN

Vedat Muriqi'nin de Biliç'e, "Sizinle çalışmak bana da büyük mutluluk verir. Siz kulübümle anlaşın yeter. Ben İngiltere'de oynamayı seve seve kabul ederim" cevabını verdiği belirlendi.

GÖRÜŞMELER OLUMLU İLERLİYOR

Bu gelişmenin ardından İngiliz kulübünün Fenerbahçe'ye resmi teklif yaptığı gelen bilgiler arasında. Görüşmelerin olumlu yönde ilerlediği ve şimdilik bir pürüz olmadığı öne sürüldü. (Takvim)