Trabzonspor, Rahmi Anıl Başaran ile anlaştı - YAZDIR

Balıkesirspor Kulübü Başkanı Kadir Dağlı, 20 yaşındaki golcü Rahmi Anıl Başaran için Trabzonspor ile prensipte anlaştıklarını açıkladı.

  • GİRİŞ22.05.2020 16:20
  • GÜNCELLEME22.05.2020 16:56

Koronavirüs nedeniyle lige verilen arada transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, yeni sezon için genç ve yerli oyunculara yönelmişti.

 

 

Bordo-mavililer; Galatasaray, Başakşehir ve Göztepe'nin de ilgilendiği bilinen forvet oyuncusu Rahmi Anıl Başaran ile prensipte anlaştı.

''BAYRAMDAN SONRA RESMİYET KAZANACAK''

 

 

Radyospor'a konuk olan Balıkesirspor Kulübü Kadir Dağlı, transfer sorularını yanıtladı.

Karadeniz ekibiyle anlaşmaya vardıklarını belirten Dağlı, ''Rahmi Anıl Başaran için Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir ve Göztepe ile görüşmemiz oldu. 2 hafta önce Trabzonspor ile sözlü olarak ciddi şekilde görüşmelerimiz oldu. Rahmi Anıl Başaran’ın transferi için Trabzonspor'dan Mehmet Yiğit Alp ile dün İstanbul'da görüştük. Rahmi Anıl Başaran'ın transferi konusunda Trabzonspor ile prensip anlaşmasına vardık. Rahmi Anıl'ın transferi Ramazan Bayramı'ndan sonra resmiyet kazanacak.'' ifadelerini kullandı.

Öte yandan Başkan Dağlı, Trabzonspor'un kendilerine 20 yaşındaki genç futbolcu için TL bazlı ödeme yapacağını da belirtti.