Stjepan Tomas: Bjelica ile 2 kez konuştum! - YAZDIR

Teknik direktör yapan Stjepan Tomas, canlı yayında Fenerbahçe'nin gündemindeki Nenad Bjelica için açıklamalarda bulundu.

  • GİRİŞ06.05.2020 22:58
  • GÜNCELLEME06.05.2020 22:58

Son olarak Antalyaspor'un teknik direktörlüğünü yapan Stjepan Tomas, beIN Sports canlı yayınına bağlandı ve Fenerbahçe'nin gündemindeki Nenad Bjelica ile görüştüğünü söyledi.

Bjelica'ya Fenerbahçe'deki baskıyı anlattığını kaydeden Hırvat hoca, "Dinamo Zagreb ve Fenerbahçe teknik direktörü olmak çok farklı. Nenad Bjelica ile 2 kez konuştum, ona Fenerbahçe'ye giderse çok baskı altında olacağını söyledim" ifadelerini kullandı.

"12 HAZİRAN'DA LİG BAŞLAYACAK"

Hırvatistan'daki durumu anlatan Tomas, "Hırvatistan iyi durumda şu an. 15 Mart'ta buraya geldim. Şu an burada hasta ve ölüm sayısı çok az. Bugün federasyon karar aldı, 30 Mayıs'ta kupa, 12 Haziran'da lig başlayacak" dedi.

Evde oturduğunu da vurgulayan Tomas, "Şu an tatil yapıyorum, maçları izliyorum. Antalya'dan ayrıldıktan sonra bir süre İtalya'da kaldım, Atalanta'yı takip ettim. Şimdi evde oturuyoruz, çocuklarla vakit geçiriyoruz, eski maçları takip ediyoruz" diye konuştu.