Karius'tan itiraf! 'Ölüm tehditleri aldım' - YAZDIR

Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius, ülke basınında Bild'e verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  • GİRİŞ15.04.2020 18:22
  • GÜNCELLEME15.04.2020 20:51

Beşiktaş kalecisi Loris Karius, Alman basınına önemli açıklamalar yaptı. 

 

 

"EVDE KALIYORUM VE TEMASTAN KAÇINIYORUM"

Evde kalıyorum ve temastan kaçınıyorum. Umarım herkes bu hastalığı ciddiye alır ve kısa sürede hayatımız normale döner.

 

 

"TÜRKİYE'DE YETKİLİLERE GÜVENİYORUM"

Koronavirüs krizinin ne kadar süreceği, nasıl bir krizin içinde olduğumuz konusu beni korkutuyor ancak Türkiye'de yetkililere güveniyorum. Maçların durdurulması doğru bir hamle, risk alınmadı.

"BEŞİKTAŞ'A GELDİĞİM İÇİN PİŞMAN DEĞİLİM"

Beşiktaş'a geldiğim için pişman değilim. İnançlı bir adımdı benim için. Geçen sezon da şampiyon olabilirdik. Ancak şanssızlıklar yaşadık. Harika deneyimler yaşadım burada. Güçlü bir futbol oynadık ve yeni bir ülkede büyük deneyimler yaşadım. 

"HER MESAJI OKURSANIZ 2 GÜN UYUYAMAZSINIZ"

Biz futbolcular özellikle internette hep düşmanız. Eğer her mesajı okursanız 2 gün uyuyamazsınız. İnsanlar bir isim arkasına sığınarak başkalarına saldırıyorlar. Bilhassa sosyal medyada. Ancak tribündeki taraftarı ıslıklıyor diye suçlayamazsınız. Onlar para verip maça geliyor ve güzel bir oyun görmek istiyor. Protesto haklarına sahip. Profesyonel futbolcular da bunu kabul etmeli.

"ÖLÜM TEHDİTLERİ ALDIM"

Bazen ölüm tehditleri aldım. Ancak bu tehditleri ciddiye almadım. Bunları genelde profilinde fotoğrafı olmayan ve ismini yazmayan insanlar yapıyor. Sokakta yanımdan geçseler ağızlarını açamazlar.

"GELECEK HAKKINDA KONUŞMAK İÇİN ERKEN"

Beşiktaş'taki sözleşmem sezon sonunda bitiyor. Liverpool'da 2022 yılına kadar sözleşmem var. Şu anda Beşiktaş'ta sezona yoğunlaştım. Yaz hakkında bir şey söylemek için erken. Özellikle Koronavirüs nedeniyle şu anda kimse ne olacağını bilmiyor.