İpler koptu! Steven Nzonzi'nin yeni adresi - YAZDIR

Fatih Terim ve Paulo Fonseca'nın kadrosunda görmek istemediği Steven Nzonzi Torino'ya gidebilir.

  • GİRİŞ14.12.2019 12:25
  • GÜNCELLEME14.12.2019 15:39
  • KAYNAKAKŞAM

Cuma akşamı "antrenmandaki disiplinsiz tavırları nedeniyle süresiz kadro dışı kalan" ve Fatih Terim'in kesinlikle takımında görmek istemediği Nzonzi'nin yeni adresi belli oldu.

 

 

Sezon başında Fernando ve Ndiaye'nin yerini doldurması için büyük ümitlerle transfer edilen ve sözleşmesine '16 milyon euro'luk opsiyon maddesi' konulan Steven Nzonzi'nin sergilediği performans Galatasaray'da büyük hayal kırıklığı yaratırken, oyuncunun gerek sahada gerekse antrenmanlarda sergilediği tavırlar Fatih Terim'in sabrını taşırdı.

6-0 biten Real Madrid karşılaşmasının ikinci yarısında oyundan alınan, daha sonra Süper Lig'de oynanan iki maçta yedek kulübesinde oturtulan Fransız orta sahaya bir şans daha veren Terim'in yine hüsrana uğradığı bildirilirken, Nzonzi'nin tüm bunların üzerine disiplinsiz hareketleri bardağı taşıran son damla oldu.

 

 

TORİNO'YA KİRALIK OLARAK GİDEBİLİR

Steven Nzonzi'nin kadro dışı kalma haberleri İtalya'da da geniş olarak yankı bulurken, çizme basını 30 yaşındaki futbolcunun Roma'ya geri döneceğini belirtti. Paulo Fonseca'nın kadrosunda görmek istemediği Nzonzi'nin Walter Mazzarri'nin takımı Torino'ya gönderileceği, Fransız oyuncunun Baselli, Meite, Lukic, Rincon gibi isimlerle forma savaşı vereceği bildirildi.

GALATASARAY'I SİLDİ

Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Steve Nzonzi, Instagram hesabından Galatasaray paylaşımlarını silip Galatasaray'ı da takip etmeyi bıraktı.