Ağaoğlu oyuncuların lakaplarını açıkladı - YAZDIR

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu ve takımının formundan memnun olduğunu söyledi.

  • GİRİŞ22.10.2019 14:09
  • GÜNCELLEME22.10.2019 14:10

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu ve takımının formundan memnun olduğunu söyledi. Ağaoğlu ayrıca oyuncularının lakaplarını da açıkladı.

 

 

İşte o sözler...

"Karakter olarak çok güçlü bir takımız. Transferlerimiz kısa sürede takımdaşlığa adapte oldular. Geçen bir yorum okudum, bizde formsuz oyuncu olabilir ama savaşmayan bir oyuncu yok. Yabancı transferi konusunda istediğiniz yabancıyı getirirsiniz para konuşur ama olay daha sonra başlıyor. Takım yapmak için başka faktörlere ihtiyaç var. İki sene önceki Sosa'ya bakın bugünkü lakaba bakın Sosa Maestro, Obi legend, Sörloth Kuzeyin Kralı veya buz adam, Nwakaeme beyin. Çok iyi takım oluşturdular. Bir aile görüntüsü var. Dikkatlerden kaçmasın eğer maddi disiplini sağlayamasaydık kopuklukların önüne geçemezdik, bugüne kadar iyi geldik umarım devamı gelir"

 

 

- Sosa: Maestro
- Obi Mikel: Legend
- Sörloth: Kuzeyin Kralı, Buz adam
- Nwakaeme: Beyin

SÖRLOTH FORMU YAKALADI

"Bugünkü Sörloth'a bakın nasıl oyuncu olduğu ortada. Kuzayin Kralı'nın yanında buz adam da diyoruz ona. Oyuncu alırsınız ama oynatmak var. Obi Mikel kolay atlattı mesela"