Soyunma odasına Emre Belözoğlu damgası! - YAZDIR

Fenerbahçeli taraftarlar Antalyaspor yenilgisi sonrasında futbolcuları yeniden çağırdı ancak oyuncuların neden geri dönmediği belli oldu.

  • GİRİŞ05.10.2019 15:31
  • GÜNCELLEME05.10.2019 15:32

Süper Lig'in 7. haftasında Antalyaspor'a 1-0 yenilen Fenerbahçe'de futbolcular mağlubiyetin ardından soyunma odasında özel bir toplantı yaptı.

 

 

Sözcü'den Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre; Kaptan Emre Belözoğlu önderliğinde, sadece oyuncuların bir arada olduğu ve yaklaşık 45 dakika süren toplantıda puan kaybı yaşanan maçın ve önümüzdeki döneme dair yapılacakların değerlendirmesi yapıldı.

Uzun süren toplantı nedeniyle futbolcular, tribünden kendilerini çağıran taraftarların yanına da gidemediler. Oyunculardan sadece Ozan Tufan, Kruse ve Zanka taraftarın çağrısına cevap verip tribüne gitti.

 

 

"ŞAMPİYONLUK YÜRÜYÜŞÜMÜZ DEVAM EDECEK"

Toplantıda ilk sözü , kötü performans gösteren bazı oyuncular alıp takım arkadaşlarından özür dilerken, takım arkadaşları onlara sahip çıktı ve biz hatalarımızla doğrularımızla bir takımız mesajı verildi.

Sonrasında sözü alan kaptan Emre, bu ligin her anlamda en iyi ekibi olduklarını belirterek; "Hepiniz başınızı dik tutun, milli aradan sonra tekrar omuz omuza vererek kaybettiğimiz puanları telafi edeceğiz ve hatalarımızdan dersler alarak şampiyonluk yürüyüşümüze devam edeceğiz" dedi.

Teknik heyet ve yönetim oyuncuların kendi aralarında gerçekleştirdiği toplantıdan ve durumu sahiplenip kenetlenmelerinden mutlu olurken, şampiyonluğun olumsuz maçlardan sonra yaşanan böyle kenetlenmelerden geçtiğini ifade ettiler.