Ersun Yanal: Bu ligin en iyi takımıyız! - YAZDIR

Ersun Yanal, "Alanyaspor maçı psikolojik üstünlük için önemli. Bu ligin en iyi takımıyız Kazanalım, liderlik koltuğunu geri alalım" dedi.

  • GİRİŞ15.09.2019 10:31
  • GÜNCELLEME15.09.2019 10:32

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, milli ara öncesi yakaladıkları ivmeyi Alanyaspor karşısında sürdürmek zorunda olduklarını söyledi. Ligde karar haftalarında olduklarını belirten Yanal, "Ligin henüz çok başındayız ancak verdiğiniz mesajlar gelecek haftalar için önemli" dedi.

KALİTEMİZİ ZATEN İSPAT ETTİK

Yanal şöyle devam etti: Ligde 3 maçını kazanmış bir takımla deplasmanda karşılaşacağız. Milli ara öncesi Başakşehir ve Trabzonspor maçlarında gücümüzü herkese gösterdik.

BU LİGİN EN İYİ TAKIMIYIZ...

Şimdi kaybettiğimiz koltuğu geri alarak bir önemli mesaj verme fırsatı daha var elimizde. Şunu bilin ki bu ligin en iyi takımıyız.

ZAMANI GELDİ

Alanya ile başlayarak şampiyonluğun favorisi olduğumuzu gösterelim.

RODRIGUES'E UYARILAR!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Rodrigues ile özel bir görüşme yaptı. Form olarak her hafta üzerine koyduğunu belirten Yanal, kendisinin gelişiminden hayli memnun olduğunu dile getirdi. Yanal, son vuruş konusunda konsantrasyonunu iyi sağlaması konusunda ise oyuncusunu uyardı. Trabzon maçında yakaladığı fırsatları Alanya önünde gol yapmasını istedi. Yanal "Yine aynı fırsatlar sana gelecek. İyi konsantrasyon ve sakinlikle bunları gol yapmanı bekliyorum" dedi.