Ağaoğlu ile Abdülkadir'in dikkat çeken diyaloğu - YAZDIR

Sezon öncesi çalışmalarını Avusturya'da sürdüren Trabzonspor'da Başkan Ahmet Ağaoğlu, ayakkabısı vuran Abdülkadir Ömür'e kendi ayakkabılarını verdi. Ağaoğlu ise antrenmanı ayakkabısız bir şekilde takip etti.

  • GİRİŞ21.07.2019 11:36
  • GÜNCELLEME21.07.2019 12:04

Takımla birlikte Avusturya kampına gelen Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu da takımın Linz kentinde yaptığı ilk antrenmanı takip etti. 

 

 

Antrenmanın son bölümünde yapılan hafif tempolu koşu öncesi Abdülkadir Ömür’ün ayağını giydiği spor ayakkabı vurunca başkan Ahmet Ağaoğlu, "Ayağın kaç numara" diye sordu. Abdülkadir Ömür, "Gerek yok başkanım" yanıtını verirken, Ağaoğlu ısrarı üzerine, "41 giyiyorum" dedi. Başkan Ahmet Ağaoğlu da "41.5 olur mu?" diyerek giydiği spor ayakkabıları Abdülkadir Ömür’e verdi. Bunun üzerine Abdülkadir, başkan Ağaoğlu'na teşekkür ederken, koşuyu da başkan Ağaoğlu’nun spor ayakkabılarıyla tamamladı. Abdülkadir Ömür koşarken başkan Ağaoğlu ise antrenmanı kenardan ayakkabısız bir şekilde izledi. Abdülkadir Ömür, antrenman sonunda ise ayakkabıları teşekkür ederek tekrar başkan Ahmet Ağaoğlu’na verdi.

Ağaoğlu ile Abdülkadir'in diyaloğu şu şekilde:

 

 

Ağaoğlu: Ayağın kaç numara?
Abdülkadir: 41 giyiyorum
Ağaoğlu: 41,5 olur mu?
Abdülkadir: Gerek yok başkanım.
Ağaoğlu: Al al gel al
Abdülkadir: Yok başkanım getiriyorlar zaten
Ağaoğlu: Al oğlum. Onlar gelene kadar al giy.