Derbi sonrası Dirar'dan itiraf gibi sözler! - YAZDIR

Derbiden sonra Faslı Dirar ve Belhanda ile Cezayirli Feghouli arasında soyunma odasına giderken yaşanan neşeli sohbet olay oldu.

  • GİRİŞ17.04.2019 13:31
  • GÜNCELLEME17.04.2019 15:38

Derbiden sonra Faslı Dirar ve Belhanda ile Cezayirli Feghouli arasında soyunma odasına giderken yaşanan neşeli sohbet dikkatlerden kaçmadı. Arapça konuşan üç oyuncunun bu sohbetiyle ilgili karşılaşmayı Fransızca yayımlayan Canal+ Sport 1 Afrique'den ilginç bir iddia geldi.

 

 

Maçın yorumcusu Cezayirli Hamid Merakchi, Feghouli'ye dayandırarak yaptığı yorumda; Feghouli'nin Dirar'a, "Ayağıma bastın. Sonra golü attınız" diye sitem ettiğini, Dirar'ın ise, "Ne yapsaydım, hakeme gidip faul var. Golü iptal mi et deseydim?" cevabını verdiğini iddia etti. Araya giren Belhanda'nın  ise, "Deseydin acaba ne olurdu?" dediği için gülüşmeler olduğunu söyledi.

FEGHOULI: SANKİ ŞAMPİYON OLMUŞ GİBİ SEVİNDİLER

 

 

Daha önce Gençlerbirliği forması giyen Merakchi, maçtan sonra Feghouli ile konuştuğunu söyledi. Vatandaşının kendisine, "Maçtan sonra biz sahamızda kaybetmiş gibi üzülürken, Fenerbahçeli oyuncular ve taraftarlar sanki şampiyon olmuş gibi sevindiler. Bana yapılan faulden sonra gol gelmeseydi, birkaç dakika içinde 2'nci golü atıp maçı koparacaktık" dediğini aktardı. (Fotospor)