'Beşiktaş Lucescu ile anlaşırsa...' - YAZDIR

Mehmet Demikol, Beşiktaş'ta yaşanacak teknik direktör değişikliğini ve yeni hocayla anlaşırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini yorumladı

  • GİRİŞ04.03.2019 14:52
  • GÜNCELLEME04.03.2019 14:54

beIN MANŞET programında Mehmet Demikol, Beşiktaş'ta yaşanacak teknik direktör değişikliğini ve yeni hocayla anlaşırken nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"HOCAYLA ANLAŞIRKEN KONUŞMALILAR"

Beşiktaş'ta yaşanacak teknik direktör değişikliği ile ilgili Mehmet Demirkol; "Beşiktaş potansiyelli bir teknik adamla oyununu devam ettirmek durumunda. Fikret Orman'ın birçok hamlesini eleştirdim ama birçoğunu da övdüm. Çok güzel bir stat yaptılar. Hep pozitif futbol oynatan hocalarla çalıştılar. Samet Aybaba, Slaven Bilic dönemlerinde böyleydi. Şenol Güneş tercihi de önemliydi, kolay bir tercih değildi. Oyunu hep pozitife evirdiler. Ama çok büyük hatalar da yaptılar. Bana öyle geliyor ki, Beşiktaş riskli bir karar alabilir. Ne oynayacağına karar veremediğin bir teknik direktör gelebilir. Hocayla anlaşırken oyun üzerine anlaşman lazım. Mircea Lucescu, 'Ben geleceğim ve başka bir oyun oynatacağım' diyebilir. Hatta başarılı da olabilir. Ama 40 bin kişiyi mutlu edememek de yönetime zarar verebilir." dedi.