Ali Şen hayran kaldı - YAZDIR

Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nin resmi açılışı yapıldı. Açılış sonrası konuşan isimler, stadı çok beğendiklerini söyledi.

  • GİRİŞ10.04.2016 22:33
  • GÜNCELLEME10.04.2016 22:33

Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nin resmi açılışı yapıldı. Açılış sonrası konuşan isimler, stadı çok beğendiklerini söyledi.

"BÖYLESİ DÜNYADA ÇOK AZ"

Eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Şen, Vodafone Arena'nın Beşiktaş'a hayırlı olması dileğinde bulunarak, "Beşiktaş'a hayırlı uğurlu olsun. Fikret başkan son 2 yılını 20 yıl gibi geçirdi. Müthiş çalıştılar. Böyle bir stat dünyada çok az. İki kıtayı da görüyor." şeklinde görüş belirtti.

SAĞLAM'DAN BAŞARI DİLEĞİ

Bir dönem Beşiktaş'ta futbol oynayan ve teknik direktörlük yapan Ertuğrul Sağlam, İnönü Stadı'nda çok güzel anılarının olduğunu belirterek, "Yıllarca İnönü Stadı'nda hem futbolcu olarak hem de antrenör olarak çok güzel maçlar yaptık. Güzel anılarımız var. Yenilenmiş haliyle Türk futbolunun hizmetine sunulması önemli bir olay. İnşallah bundan sonraki dönemde hem Beşiktaş hem de milli takımımız, burada güzel zaferler kazanır." ifadelerini kullandı.

"BURADA ÇOK ANIMIZ VAR"

Siyah-beyazlı takımın eski oyuncularından teknik direktör Ziya Doğan ise heyecanla yarınki Bursaspor maçını beklediğini kaydederek, "Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Burada çok anımız var. Onun için heyecanla Bursaspor maçını bekliyorum. Fazla bir şey söylemeye gerek yok. Çok mutluyuz. Beşiktaş camiasına hayırlı olsun." açıklamasını yaptı.