Çarşı grubundan flaş Slaven Bilic tweeti! - YAZDIR

Beşiktaş'ın gönderilmesi gündemde olan teknik direktörü Slaven Bilic hakkında siyah beyazlıların taraftar grubu çArşı'dan açıklama geldi.

  • GİRİŞ20.05.2015 18:00
  • GÜNCELLEME20.05.2015 18:00

çArşı, soyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Hırvat teknik adama sahip çıkarken yönetime de gönderme yaptı.

çArşı Grubu sosyal medya hesabından "stat vardı, sınırsız imkan vardı, o vardı, bu vardı, her şey iyiydi, bir bilic kötüydü he mi? reza kalsın bilic gitsin he" sözlerine yer verdi.

çArşı'nın açılış sayfasında 'Umudumuz Bilic'

Öte yandan Çarşı'nın internet sitesi forzabesiktas.com anasayfasından Bilic'e destek verdi.
 
'Umudumuz Slaven Bilic, 'Umudumuzu kimse bizden söküp alamaz' başlıklı yazıda şu ifadelere yer verildi...
 
"Beşiktaş'sa bir kez daha sıçrayamamış ve Rize'de beraberliğe razı olmuştu. Puan farkı dörde çıkmış, Gordon Milne'ye yönelik istifa çağrıları artmıştı. Süleyman Seba bile ağır eleştirilerden payını alıyor ama muhalefetin ve taraftarın yıldırıcı baskısına karşı sağlam duruşunu bozmuyordu: "Yaptığım işlerin huzuru içindeyim" diyordu Seba.
 
"Yenmek ne kadar güzelse, yenilgiyi kabullenmek de bir o kadar şereftir". Ligde şampiyonluğun gelmemesi nedeniyle Milne üzerinde baskı oluşsa da başkan Süleyman Seba devam kararı aldı. 1989'dan itibaren ise Beşiktaş fırtına gibi esmeye başladı. Üç sezon üst üste lig şampiyonluğu kazanıldı. 1990-91 sezonundaki şampiyonluk hiç yenilgi alınmadan kazanılmıştı. Böylece Beşiktaş, Türkiye tarihinde namağlup tek şampiyon unvanını kazandı..."