Fenerbahçe taraftarından derbide koreografi
09.01.2023
00:37
1
/ 22
Fenerbahçeli taraftarlar, Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında oynanan Galatasaray maçı öncesinde bir koreografi gerçekleştirdi.
![<p>Fenerbahçeli taraftarlar, Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında oynanan Galatasaray maçı öncesinde bir koreografi gerçekleştirdi.</p>](https://i12.haber7.net//fotogaleri/haber7/album/2023/01/mWhLY_1673197604_2659_w750_h562.jpg)
2
/ 22
Maraton tribününde, efsane futbolculardan Lefter Küçükandonyadis, Can Bartu ve Basri Dirimlili’nin görsellerinin her iki yanında sarı-lacivert pankart üzerine “Çubuklu Ruhuyla” yazarken, kale arkası tribünlerde de, “Çubukluyla Yapılanlar Sonsuzlukta Yankılanır” ve “İki Kıta, Yedi Tepe; En Büyük Fenerbahçe” yazıları yer aldı.
![<p>Maraton tribününde, efsane futbolculardan Lefter Küçükandonyadis, Can Bartu ve Basri Dirimlili’nin görsellerinin her iki yanında sarı-lacivert pankart üzerine “Çubuklu Ruhuyla” yazarken, kale arkası tribünlerde de, “Çubukluyla Yapılanlar Sonsuzlukta Yankılanır” ve “İki Kıta, Yedi Tepe; En Büyük Fenerbahçe” yazıları yer aldı.</p>](https://i12.haber7.net//fotogaleri/haber7/album/2023/01/NhXWC_1673197402_6445_w750_h411.jpg)