Tüm Yorumlar

Yorumlar7

 • Bahadır Bahadıroğlu 6 yıl önce Şikayet Et
  Gs-Ts Maçı. Adam 18 de 4 kişi arasından geçip gol atıyor. Şikenin has ı var bu maçta. Para mara yok gönül şikesi.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • israfil yücetepe 6 yıl önce Şikayet Et
  Yersen. karabük:0 FB: 1 karambole bir golle sonuç: ŞİKE karabük:0 TS: 4 sonuÇ: TEMİZ
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • ibrahim yildiz 6 yıl önce Şikayet Et
  Yorum yapanlar biraz Allah korkusu varsa gerçekleri söyleyin.. her iki takımında maçlarını hatırlayın.fenerinde trabzonunda.söyleyin fenere tam kadro çıkanlar trabzona 4 eksikle 6 eksikle çıktılar.işte şike budur.ve sahaya yansımıştır.bir Allahın kuluda çıkıp demiyor ey bucaspor ey karabük ey bjk(q7 oynamadı)neden sahaya bebelerle çıkyorsunuz.fenerede o şekil çıkn o zaman.ha o zamanda trabzon lobisi ortalığı ayağa kaldırırdı.gerçekleri yazın sahaya yansıyanları.düşününde biraz utanın.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • hüseyin köse 6 yıl önce Şikayet Et
  gerçekler zorunuzamı gitti beyler-bayanlar. bunu bütün türkiye anladı ama bazı zıt olan fanatikler anlamadı hala bir kişi üzerinden yorum yapıyorlar gözlerinde at gözlüğü sporla alakası olamayan sadece maça gittiğinde elinde bıçak ve satır şiş gibi aletlerle maça giden fanatik terör yapan kitleden ibaret adam mahkemeye çıktı açıklamalarda bulunuyor hala aynı gözle bakılıp hala bir kişi hakkında yorumlar oluyor yazık bu ülkeye ve milletine bu tür yorumda bulunanların bizlerin gözünde esad dan bir farkı yok... insanları başka şeylere yaklaştırmayın...
  Cevapla
 • kemal gürbüz 6 yıl önce Şikayet Et
  sen önce kendine bak!. Aziz Yıldırım iyice sıkışmışa benziyor ki,yanına diğer kulüpleri çekmeye çalışıyor.Aziz Yıldırım'a sormak gerekiyor:Ben önceleri maçın sahada kazanıldığını sanıyordum ancak sonra maçın masa başında kazanıldığını öğrendiğini söylemişsin.Sen konuşacaksan bu sözün açıklamasını yapsan çok daha iyi olur kanısındayım.Sen şu soruya cevap versen yeterli olur:2010-2011 sezonunda Fb kulübü başkanı olarak şike yaptın mı yapmadın mı?Yanına arkadaş bulmaya çalışman bu olayı masumane bir şekle dönüştürmeye çalışmanla eşdeğer bir harekettir.Sen bu işi herkesin yaptığını iddia ediyorsan bunu ispat etmekle mükellefsin.Ben şike değil dolandırıcılık yaptım demek de çok masum bir iş yaptığını göstermez.Sen şike yapmadım diğer takımlar yaptı diyorsun ancak Fb'yi bir şekilde şampiyon yapıyorsun.Burada bir tezat yok mu?Aslında telefon görüşmelerinin herşeyi açıkladığını sen de biliyorsun.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Halil ŞAHİN 6 yıl önce Şikayet Et
  AZİZİM. Azizim çamur at izi kalır mantığı bu günün Türkiyesinde tutmuyor artık .Sen kendini hele bi temize çıkar sonra başkalarının işine dil uzatırsın...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • kadir sert 6 yıl önce Şikayet Et
  demirören. gs ye çamur atıp yok fb miz aziz başkanımız diyordu şimdi ne diyecek çok merak ediyorum. adam bjk taşı bile suçlamaya başladı gs bundan yırtar çünkü geçen yıl bizim maç satacak halimiz mi vardı az daha lig düşüyorduk ama fb miz aziz başkanımız diyen tüpçü ne diyecek merak ediyorum. kardeş ilan ettiği klup bir dk da sattı. helal aziz başkana iyi tokat vurdu.
  Cevapla Toplam 2 beğeni