Tüm Yorumlar

Yorumlar32

 • İsmail 3 ay önce Şikayet Et
  Öyle oldu, böyle oldu.....Ben sadece kendi işimi bilirim. Ama yıpratmak ve karalamak adına söylemediğini bırakmayanlara şunu rahatça söyleyebilirim; tüm teknik adamlar ve kulüp yönetenler en azından taşın altına ellerini koyuyorlar....eleştirdik diyenler sıcacık ekran karşısında çaylı kahveli garanti paralı (hatta abonmanlı veya kadrolular var ki...) insanın saygınlığı olmalı mı ,kişiliği zedelenir mi bile demiyorlar....Akşam ki maç için kimse beşiktaş oynadı mı diyen var mı..... Rıdvan dilmen galiba çok iyi bakmamışsın,topu titleyene bakıyorsun galiba diğer fenerlinin beşiktaşlıya müdahalesini ya görmüyorsun ya da işine gelmiyor...
  Cevapla
 • ahmet yılmaz 3 ay önce Şikayet Et
  ersun efendiye sorarmısınız sivas maçında nerdeydiniz.allah aşkına sivas fb.yi dağıt.kayseri de nerdeydiniz.allah aşkına bu ligin en kötü takımına yenildiniz.aklın nerdeydi.büyük takım her zaman her yerde her maç da büyük oynar.deplasman da kaç tane galibiyeniz var ersun efendi.söylermısın.deplasmanlarda bu takımın başında sen çıkmiyormusun yoksa.en iyi kadro sende ama sende hocalık vasıfları yok.bir taktiğin yok.rıza hocaya bakmarmısın.en kötü takım sana 6 puan takmış.utanman lazım.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Yahya ali 3 ay önce Şikayet Et
  Ersun hoca kibar adam dı Fener e uymuş
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • adalet 3 ay önce Şikayet Et
  Ersun ilk defa düzgün kadro çıkardı
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • yorumcu 3 ay önce Şikayet Et
  Göztepe maçını Terimi eleştirmeye cesareti olmayan, köstebekler Feneri ortaya atarak cambazlık yapıyorlar. Bu arada Ersun sende ilk defa düzgün kadro çıkardın. oyuncu değişikliklerinde ilk defa güzeldi.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Buldozer 3 ay önce Şikayet Et
  Emrenin gecen haftaki maçta yaptığı ortalın tamamı kalecinin kucağına gitti.yaaa insan hiçmi ders almaz.belkide 5 tane faul oldu hepdinide o kullandı hepside kaleciye..Arkadaşlar bunu sadece benmi görüyorum???
  Cevapla
 • fatih akman 3 ay önce Şikayet Et
  sen şimdi beşiktaş maçını kazandın diye nedir bu özgüven. beşiktaşın penaltısı verilse maç daha farklı olabilirdi. ayrıca burak o golleri atsa da farklı olabilirdi. evet fenerbahçe maç genelinde daha iyiydi ama bu özgüven ne erzun yanal. bu takımın en iyi oyunu bu mu?
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mehmet13 3 ay önce Şikayet Et
  Sen haddini bil fb bırak
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mehmet 13 3 ay önce Şikayet Et
  Önce sen haddini bil fb bırak
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • 49MUŞ 3 ay önce Şikayet Et
  Haftaya rize maçından sonraki açıklamanıda çok merak ediyorum. hocam futbol bilgin sıfır, sıfır, maçları takım alıyor veya kaybediyor, yani kendini suçlama senin varlıgın veya yoklugun takıma bir şey kaybettirmiyor veya kazandırmıyor, sadece kulübe maddi olarak yüksün.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • AKkentli Denizli 3 ay önce Şikayet Et
  Bence Ersunun īşi bu takimda bitmīş.koclar değill feller ailesi gelse bu takimi uef da final oynatamaz.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Faruk 3 ay önce Şikayet Et
  yaa guldurdun durup dururken, uefa da final oynamak gibi bir niyetiniz var galiba, oylemi? unutmaki uefa daki maclari sizin hakemleriniz yonetmiyor, yani tekabul mühüp
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • lazer 3 ay önce Şikayet Et
  emre kadro dışı olunca beşiktaşın işi çok zor diye yorum yazdım
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Kafkasyalı 3 ay önce Şikayet Et
  Keslan bi düşmedinin şu milletin ve devletin sırtından bi maç galip geldiniz diye borç batağında batarsınınız inşallah
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Alperen T. 3 ay önce Şikayet Et
  Cok yakindir.Herkes haddini bilecek.Aykut Kocamanin başarisini gecme bakalim ne olacak.bence yol yakinken seni getiren taraftar takimdan seni göndermeli.yònetime lafim yok.seni bazi gurup taraftari getirdi.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Akdağlı 3 ay önce Şikayet Et
  Benim için agzınla kuş tutsan boşuna. Sen bu kadroyla oynadığın bütün maçları alman lazımdı. Ben futbolda haticeye değil neticeye bakarım. Şu anakadar açık ara lider olmamız gerekirdi. Aziz başkanı ve Aykut hocayı mumla arıyoruz. Bir bilen.
  Cevapla Toplam 6 beğeni