Tüm Yorumlar

Yorumlar9

 • Bir yorum 5 ay önce Şikayet Et
  turkiyedeki 1 ve 2 ligdeki yabancı ve yerli oyunculardan vergi kesilsin bu toplanan bu vergilerle spora katkı yapılsın borcu olan klublerin tüm gelirlerine devlet el koyup kayyum atasın yoksa borç batağından kurtuluş yok
  Cevapla
 • Taraftar 5 ay önce Şikayet Et
  Astronomik paralara alınan işe yaramaz adamların hesabı sorulmalı...! Şampiyonluk gelirleri, Şampiyonlar Ligi gelirleri, futbolcu satışı gelirleri nereye gitti. Bu kadar gelire rağmen borçlar nasıl 5 kat arttı...? Evraklarda futbolculara gitti gösterilen paraların, futbolcu hesaplarına yatıp yatmadığı araştırılmalı..!
  Cevapla
 • 1903 5 ay önce Şikayet Et
  Demirorenden ormandan ve ortaklari ozel dedektifler tutularak arastirilmali. Besiktasimin parasini yedilermi yemedilermi bilelim rahat edelim. Yedilerse mahkemelere verilsin paralar geri alinsin. Besiktasimin sikintilari giderilsin.
  Cevapla
 • oflu 5 ay önce Şikayet Et
  Kulubu batir git hesap soran yok , yuzde 8 faizle yapilandirma yap , fotbol cu anormal paralar kazansin yuzde 15 stopaj odemesini genelgeyle sağla bize ne olur aya cikariz !!!!!!!!.
  Cevapla
 • Misafir 5 ay önce Şikayet Et
  Bune yahu gelen yemiş giden yemiş
  Cevapla
 • yunus 5 ay önce Şikayet Et
  Fikret Orman başa geldiğinde borç 1 milyar tl ydi bıraktığında şimdi 2,8 milyar tl aradaki fark 1,8 milyar tl. Bu para kimlerin cebine girdi?!. Chp zihniyeti ile kulübü idare edersen böyle olur.Şampiyonlar liginden,futbolcu satışlarından,forma satışlarından,tribün kombine bilet satışlarından büyük gelirler elde edildi bunlar nereye gitti!.Başkanın istifası çok geç kaldı!.Beşiktaş tarihine en büyük zararı sayın Yıldırım Demirören ile Fikret Orman vermiştir maddi olarak.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • hakk 5 ay önce Şikayet Et
  Bu adam başarır göreceksiniz. Fikret orman ilk başlarda iyiydi. daha sonra kendini bozdu.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mert 5 ay önce Şikayet Et
  Bankalar Birliğiyle, nasıl anlaşma yapılmış? Temlikler kalkmamış, borçlar ödenmemiş, borç yapılandırılmamış, Hani borçlar denip yapılandırılacak, ilk 2 yıl hiç ödeme olmayacaktı? Çok garip...!
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Buğra 5 ay önce Şikayet Et
  Bunları bilerek Başkan adayı oldu ve kazandı. Güveniyoruz Ahmet Nur Çebi’ye ilkkez taraftarın istediği bir Başkan adayı kazandı. Hayırlı uğurlu olsun Beşiktaş’ıma
  Cevapla Toplam 2 beğeni