Tüm Yorumlar

Yorumlar7

 • Slm 3 ay önce Şikayet Et
  Gelen ingilizler içki içen kişi sayısını artıracak.Belki içlerinde imana gelen olur diye temenni edicem de istanbul'da yaşayanlar ne kadar islama sahip çıkıyor ki sanki ah!..
  Cevapla
 • Levrok 3 ay önce Şikayet Et
  istanbul da final varsa Liverpool kesin ordadir
  Cevapla
 • Hudaibia 3 ay önce Şikayet Et
  Beşiktaş park stadyumu yanlış yerde. Tam sarayın karşısında, şehrin göbeğinde stadyum mu olurmuş? Dünyanın neresinde var böyle bir şey. Bu stadyumun orada olması milletimizin geçmişine hakarettir. Ben şahsen bundan rahatsızım.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Orhangazi 3 ay önce Şikayet Et
  Çok güzel muazzam bi manzara, yem yeşil şehir yapılanması ve şık stadın hemin ucunda mavi vatan. Dünyanın en güzel stadı değil ama bulundu ortama mükemmel oturmuş. Fenerliyim ama tüm beşiktaşlıları bu yüzden kıskanıyorum ve tabi sportif ve marka anlamında Fenerbahçeyi solladı.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Veli 3 ay önce Şikayet Et
  Ingiliz oyununa bak sen! UEFA Süper Kupa, iki İngiliz kulübü Liverpool ile Chelsea arasında yarın Beşiktaş Park'ta oynanacak karşılaşma ile sahibini bulacakmış. Bu macin orfa hakemi bir bayan, adi ise Stephanie Frappart! Erkek oyununda bir kadın hakem hemde Osmanlının mirası olan eski bir baskent İstanbulda. Anlayana çok yönlü mesajlar var... Istanbul Sozlesmesini Istanbulda imzalanması, haram nesnelerin gözlere iyice alıştırılması, bu tür uygulamalarin Müslüman ülkelerde yayginlastirilmasi vs...
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • Veli 3 ay önce Şikayet Et
  Murat'a adlı kişiye cevap: Paranoyak ne demek? Paranoya; Abartılı gurur, kuşku, güvensizlik, bencillikle belli olan bir ruh hastalığı anlamına gelmektedir. Paranoya'dan yola çıkarak paranoya ile ilgili hastalığa yakalanmış kişilere de paranoyak denilmektedir. Kem söz sahibinindir. Benim yazdığım ifadelerle sizin hakaret içerikli 'paranoyak' ifadenizle ne bağlantısı var. Düşüncelerimi yazdım. Sizi daha saygılı ifade kullanmaya davet ediyorum.
  Cevapla
 • Murat 3 ay önce Şikayet Et
  Paranoyak olmuşsun sen.. Müslüman ülke diyorsun da git oralarda gez bakalım bayan hakemden daha açık saçık giyinen yurdum insanını gör
  Cevapla Toplam 4 beğeni