Tüm Yorumlar

Yorumlar12

 • Hakan 5 ay önce Şikayet Et
  En fazla 2 adet yabancı olması lazım milyon dolarlar yurtdışına gidiyor ve Türk futbolunu da öldürüyor bu yabancı lar
  Cevapla
 • adam 5 ay önce Şikayet Et
  kardeşim yerli sınırlaması yokki isteyen ilk 11 yerli oynatabilir hayır derdiniz tekere çomak sıkmak onu anladık ta dediğim gibi isteyen hiç yabancı oynatmayabilir...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Levrok 5 ay önce Şikayet Et
  Yav bunlarin derdi baska. Bunlar Paralarin Ülke disina cikmasini istemediginden bu uygulamayi istiyor. Eger zengin bir Ülke olsaydi, böyle bir cikista bulunmazdi. Iyi olan oynar.
  Cevapla
 • Emre 5 ay önce Şikayet Et
  Bizimde yapmamız lazım adamlar Euro ve Dolar dışında para kabul etmiyorlar bile. Ayrıca bizim gençlerde forma şansı bulamıyor bu yüzden.Yok daha çok genç yok tecrübesi yok. Premier Leaugue’de 18-20 yaşlarında çocuklar ilk onbirde oynuyor bu çocukların sanki tecrübesi mi var ? Diğer Avrupa liglerinde de durum aynı sonra ülkede futbolcu yetişmiyor derler. Altyapıya önem verilmezse gençlere şans verilmezse tabi ülke futbolu gelişmez. Avrupa liglerinde oynayan genç ve yetenekli futbolcuların çoğu altyapıdan çıkma.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • can 5 ay önce Şikayet Et
  Teske TÜRKIYEDE DE 7 yabanci futbolcu oynasa Toplam 8 yabanci bulundursaaa
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Kadir 5 ay önce Şikayet Et
  Türkiyedede sınır gelecek 6 +2+2+2... 6 sı sahada 2 si kulübede 2 si tribünde 2 si otelde vs.. Sınırlama geldiği geldi diyecekler sonra..
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Sus 5 ay önce Şikayet Et
  Kral adam
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mehmet Yucesoy 5 ay önce Şikayet Et
  Aklin yolu birdir. Yabanci futbolcu yuzunden ulkeden cikan doviz yaklasik 5$ dolar her yil icin. Bu bir ekonomi ve milli guvenlik sorunu.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Bence 5 ay önce Şikayet Et
  Yabancı sınırını doğru bulmuyorum.onbir de kim oynarsa oynasın formayı hak eden ilk onbir de oynayacak.yerli futbolcu daha çok çabalayacak ve yabancı futbolcudan daha iyi oynayacak formayı kapacak.Sınırlamalar Türk futboluna zarar verir.Sınırlar kalktığından bu yana yurt dışına yerli yabancı futbolcu satışlarında patlama yaşandı..yetkililerden ricam yabancı futbolcuya sınırlama getirmesinler.formayı hak eden kazansın
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Emre 5 ay önce Şikayet Et
  Yanlış hemde çok yanlış. İşte bu yüzden ülke futbolu gelişmiyor kulüpler alışmışlar hazıra konmaya. Hep mi gençler suçlu ? Çocuklara fırsat verilmiyor. Bu çocuklar gerçek maçlara çıkmadıkları sürece gelişemezler çünkü asıl antrenman maçtır. Avrupa liglerini görmüyor musun ilk onbirde hep gençler dolu çoğuda altyapıdan çıkma bu çocuklarında tecrübesi yok ama adamlar gençlerine güveniyorlar.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Gurbetci 5 ay önce Şikayet Et
  Biraz gs agziyla yorum olmus. Sana gs uzerinden mesaj veriyim. Gs avrupada kupalar aldiginda kac yabancisi vardi ilk 11de? Sinirlama gelecekki abdulkadir gibi oyuncular cengiz under gibi oyuncularin onu acilsin.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Mehmet Yucesoy 5 ay önce Şikayet Et
  Ulke her sene 5milyar$ oduyor bu oyunculara. Nerde ise petrole odedigimiz kadar para ödüyoruz. Cari acikta ciddi bir kalem. Maalesef bizim ihrac ettigimiz oyuncu 2-3 kisi. Sadece oyun olsa dedigin doğru. Bu adamlar bu parayi burda tutmuyor. Alip gidiyorlar.
  Cevapla Toplam 4 beğeni