Tüm Yorumlar

Yorumlar9

 • isa 11 ay önce Şikayet Et
  Arda gelseydi tk.hocası kim olacaktı.Bu durumda Galatasaraya gelmesi zorken çağırdılarda gelmedim mi demek biraz abest olmuyor mu.YA FATİH HOCA YA BEN DERMİŞ GİBİ bir durum ortaya çıkıyor.ARDAYI arda yapan Galatasaymı yoksa GALATASARAYı galatasaray yapan ARDA MI.Dikkatli olalım.Arda parayı tercih etti.emre gibi iyiki bizim takımda değillermiş Emre GALATASAY da EMRE oldu ben çoçukkende FENERLİydim diyerek ihanet etti.ARDA da safını Emre tarafında seçmiş gibi.Maçta bize karşı iyi pres yaptılar bravo ama 60 dk.dayanabildiler.
  Cevapla
 • halil 11 ay önce Şikayet Et
  rıdvanın tek sözüne katılıyorum. Taraftar adra ile sarılacaktır. çünkü ardayıda bilen biliyor. galatsarayın durumunuda bilen biliyor. ardaya kızanlarda. ardaya yapılanlardan dolayı galatasaraya kızanlarda hiç birşey bilmiyor. tek taraflı düşünüyor. emre haketti ama dün ardaya yapılan olmadı olmamalıydı...
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Bırak şimdi 11 ay önce Şikayet Et
  Rıdvan dilmen dürüst olmayan yorum yapmış yine. Türkiyeye gelirsem sadece GALATASARAY da oynarım dedi senelerce ama gitti lide lider olan rakipte oyuncu oldu. Yeme bizi Rıdvan durust ol DÜRÜST.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Mustafa 11 ay önce Şikayet Et
  Galatasaray'dan teklif geldide Arda mı kabul etmedi.
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • iskender temel 11 ay önce Şikayet Et
  Nasıl arasın ardayı dursun özbek.adam zaten fatih hoca ile anlastı.tudorun yeri hicbirzaman saglam degildi.aralarının kötü olmasından dolayı adam fatih hocayi da getiremem diye alamadı ardayı.bence iyi yapti yoksa fatih hocadan da olucaktık.futbolcu bulunur ama teknik direktör zor.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • kafkas 11 ay önce Şikayet Et
  en azından 3 temmuz lekesi taşımayan bir kulüpte oynuyor, hafifletici sebepten yine sevebiliriz.
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • Bayrak 11 ay önce Şikayet Et
  Arda kaliteli bir oyuncu ancak bu kalitesi alkışlanmaya başlayınca şımardı.Statda top topladığı günleri unuttu.İşi çıkara bağladı, kendini vazgeçilmez sandı, almak istediği pirimler uğruna milli formayı bir kalemde sildi. Bizde onu nekadar kaliteli olsada kalbimizden sildik.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Mehmet Ali 11 ay önce Şikayet Et
  Hadi ordan hadi ordan
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Arnold Civardagezer 11 ay önce Şikayet Et
  Her şey bir kenara Arda iyi bir insan ve birçok taraftardan daha iyi bir Galatasaray'lı. Arda'nın şuan Başakşehir'de olmasının sebebi Fatih Terim ile olan küslüğü, bunun sebebi de Arda'nın yaptığı hatalar.
  Cevapla Toplam 9 beğeni