Tüm Yorumlar

Yorumlar6

 • Seyfullah 9 ay önce Şikayet Et
  İslama uygun konuşmak ne zamandan beri insanlari islamdan uzaklaştırmak oldu.İslamda futbol yoktur ama spor yapmak vardır ve bu sünnetir.Ama günümüzde futbol bir spor oolmaktan çıkmıştır maalasef. Çünkü futbol veya bu takımlar için dostluklar yada düşmalıklar yapılmıyormu yada bu takımlar için gerektiğinde can verilmiyormu . Simdi belikide bu yaruma saçma diyecekler .Ama kim bunu iddia ederse islama göre konussun ,kafasına göre değil...
  Cevapla
 • eray akalın 9 ay önce Şikayet Et
  Ne üzücü bi olay.Vah vah...Neyse işin doğrusunu yazıyım.Futbolun islamda yeri yoktur.Futbol ve macı takip etmek insanın beynini gereksiz yere meşgul edip,onu hayırlı işler yapmaktan alıkoyabilir.Alıkoyabilmesi başka tabi,kafirlerin icadını kendine gelenek edinmek başka tabi.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • safa 9 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar inanmayın bunu yazan müslüman karşıtından başka biri değildir.Bizi kötüleyecek aklınca.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Mehmet ali 9 ay önce Şikayet Et
  yaa kafayımı yedin sen saçma saçma konuşma sapıtma. futbolun islamda yeri yokmuş .. cahil cahil konuşup insanları islamdan uzaklaştırma.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • fatih 9 ay önce Şikayet Et
  Melih iş başında; koltuk gitti ama ben burdayım :) çekerim fişinizi
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • seyfullah 9 ay önce Şikayet Et
  Futbolun islamda yeri yeri yoktur elbette . Ama spor yapılması sünnettir. tabi yine islamın kuralları çercevesinde. Maalasef günümüzde futbol bir spor olmaktan çıkmış adeta bir din haline getirilimiş dostluklar düşmalıklar daha bir çok sey futbola göre yapılır hale gelmiş durumda. belki bu yorumdan sonra bu yazıyada saçma diyecekler ama kim bunu derse delilsiz söylemesin , yine islama göre söylesin, kafasına göre değil..
  Cevapla Toplam 1 beğeni