Tüm Yorumlar

Yorumlar71

 • makif 1 yıl önce Şikayet Et
  GÜNEY AZERBAYCAN TEBRİZ elbet birgün İRAN dan kopacaktır ..!
  Cevapla
 • mert 1 yıl önce Şikayet Et
  İran müslüman katilidir tarihide kirlidir elinde müslüman kanı vardır.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • özgür 1 yıl önce Şikayet Et
  fetönün türkiyede kurmak istediği iktidarı iranda daebe şahı devirerek yaptı bunu empeyalistler.bence her halk önce kendi özgürlüğünü elde edebilmenin mücadelesini vermeli.biz türkiyede bunun mücadelesini vatan adaklı kurbanlarla vermekte vermeye devam ermekteyiz.tam özgür olduğumuzda zaten bedelini ödemiş hakimiyyeti elimize almış olacağız
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • düşünceli yorumcu 1 yıl önce Şikayet Et
  Türk ün sesi
  Cevapla
 • hak 1 yıl önce Şikayet Et
  aynı tepkiyi rus halkındanda bekliyoruz.hükümete ayarı en güzel halkı çeker.sessiz kalmak zulme rızadır.japonyaya dünya acır iki tane atom bombası yediği için.ama bir 10-15 yıl önce çinde yaptığı zulmün ilahi karşılığıdır.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Kürt Mahmut 1 yıl önce Şikayet Et
  iran ve amerikan destekli teroristler ve katil esad rusyanin destegiyle suriyede muslumanlari katletmektedir ermeni teror orgutu pkk iran ın suç ortagidir
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • sevecen 1 yıl önce Şikayet Et
  iranın Allah belasını versin, minafık ülke
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Musa 1 yıl önce Şikayet Et
  Iran devletinin basindakiler ruhlarini masonlara mevki icin satsalarda bizim Iran halki ile bir savasa girmemiz ortadogunun ve tüm Islam cografyasinin sonu olur.Baronlari planladigi Türkiye Iran savasi cikartmaktir. Ortadoguda baslayan istikrarsizlik hareketine Türkikyeyi de cekmek istiyorlar.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  batı ülkeleri abd ve rusyanın desteğiyle şuan iran maalesef lübnan suriye ırak yemeni kontrol ediyo...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • yusuf oguz. 1 yıl önce Şikayet Et
  iran devleti sii , suni filan anlamaz ,iran devleti ingilizlerin son yuz yilda heyata kecirmis olduklari en onemli projedir, o devleti musluman birliyi diye bir yola getiremezsiniz , onlar islam aleminin esil munafikleridirler , islam donu geymis kafirler, o devletin tapesindekilere bir bakin cumleten mason casuslarini goreceksiniz , iranin abd , israile karsi sozlerine onem verilemez olar sadece soz , iran devletinin yurutduyu siyasetlere dikat edilse her alanda dediklerinin tersini yaptiklarini gorursunuz , iran devletiyle hic bir alanda ortak deyerlere sahib degiliz , o devlete karsi cidi olmamiz lazim hamde cok .zira bati dunyasi irani onumuze bir rakib devlet olarak koymakdadir .
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  İran'ın müslüman olduğuna inanmayın Antalyada üzerlerinde bez parçası bulamazsınız
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • 123456 1 yıl önce Şikayet Et
  Abd Rusya AB'ye oranla İran ile ortak noktamız daha fazla. Orta Asya'da Sünni Şii savaşını daha da yaymak için Sunnilerle Şiilerin arasını aciyorlar.İran halkının Halep'in yanında olmasi, Türkiye diye sloganları atılması bence çok önemli. Sunnilerle Şiiler kardeştir. Her ikisi de mu'midir çünkü. Yüzde 80 ortak noktamız varken neden yüzde 20'ye takiliveriyoruz.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ne demeli 1 yıl önce Şikayet Et
  arkadasim sen hayatinda hicmi kitap okumadin... sunni ve adi şia topluluğu kardeş değildir...önce dinini ögren ehli sünnet vel cemaat
  Cevapla
 • alp 1 yıl önce Şikayet Et
  Biz değil onlar takılıyor
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • mertt 1 yıl önce Şikayet Et
  tractor takımı türk takımıdır. milliyetçi türklerin takımı, mezhepçi değil. iranda seyirci rekorları kıran bir takımdır. facebooktan takip ederseniz küçük bir araştırma yaparsanız görürsünüz. güney azerbaycanın bağımsızlığı için can atan bir kitledir. iyi takip edin.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • nuh 1 yıl önce Şikayet Et
  iran yönetim itibari ile kafir bir ülkedir çünkü şeriatla yönetilmiyor başka söze gerek yok
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • yusuf oguz. 1 yıl önce Şikayet Et
  iranda esgiden guney azerbaycanli kardeslerimiz dafalarca o sheytani devlete karshi ayaklanmishlar ama destek olmadan kolay degil tabi sonunda silah kimin elindeyse olayin galibide o oluyor , ama son donemde durm farkli iranda turkler ve arabler acik acikina iran devletinin siyasetlerine karsi olduklarini beyan edirler , iran devleti cok iyi biliyor ki Turkiyele problem yasarsa bu onun sonu olur , guney azerbaycan oguz turkleri esla ve esla turk kardeslerine silah dogrultmazlar , inanin oyle bir durumda silahlar tehrani hadef alacaktir .
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • turk 1 yıl önce Şikayet Et
  Zaten bu perselerin din gibi bir derdi yok bunlar hz omerin ocunu aliyorlar bunuda dini kullanarak yapiyorlar. Artik orada yasayan turklerde bun farkinda. Iran persleri hindistanlilarla akraba bizlerle degil.
  Cevapla