Tüm Yorumlar

Yorumlar6

 • deli kartal 5 yıl önce Şikayet Et
  emre ye birinin hattini bildirmesi lazim kendini ne saniyor bu soytari elbet futbolu bir gun birakip siradan biri olacaksin ve yaptiklarinin hesapini vereceksin.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Kar 5 yıl önce Şikayet Et
  Emre'nin neresinden dönülürse kardır... Tuttum bu sözü.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Metin 5 yıl önce Şikayet Et
  Eminim Biliç başka bir takımın başında olsa her maç eli kolu , ayağı saha içinde , rakip futbolcularla sürekli sataşmada (YANİ AYNEN BUGÜN BJK NİN BAŞINDA OLDUĞU GİBİ) hareket etse en başta çarşı karşı olurdu BİLİÇ'e ama taraftarlığın sebep olduğu renk körlüğü işte ne yaparsın
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ali kemal 5 yıl önce Şikayet Et
  misafirlikten bahsediyorsunuz da çarşı gurubu olarak zamanında sizinde istanbula gelen taraftarlara neler yaptığınızı gördük..
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • İbrahim 5 yıl önce Şikayet Et
  Çok güzel de birde FATİH Terim denilen şahıs bunu anlasa.Sanki başka ADAM kalmamış ve Hollanda maçını TEK başına ( alsa da istemiyoruz ) alacak gibi TÜRK Milli Takımına ÖDÜL verir gibi onu çağırıyor.Olmadı FT.
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • sen necisin ki 5 yıl önce Şikayet Et
  Birader sen kimsin ne hakla ne cüretle hangi sıfatla milli takıma alınma ölçütlerini belirliyorsun. SANA MI kaldı milli takım seçme işi. Bugün mü aklınız başınıza geldi. Beşiktaş tribünü veya herhangi bir tribün toplu küfür edince ne diyorsunuz onlara. Cümle sonuna nokta diye küfürlü konuşan bile sırf fener düşmanlığından emre üzerinden prim yapmaya çalışıyor. HERKES KENDİ PİSLİĞİNE BAKSIN ONU TEMİZLEMEYE UĞRAŞSIN.
  Cevapla Toplam 6 beğeni