Tüm Yorumlar

Yorumlar39

 • melisa 5 yıl önce Şikayet Et
  Biz kazanana kadar değil ölene kadar trabzonluyuz fenerlilerle de işimiz olmaz anca şike yaparsınız
  Cevapla
 • garamithat 5 yıl önce Şikayet Et
  senin yüzünden izlandaya bile yenildik sesini kesde biraz kalecilik ögren anca konuşsanız
  Cevapla
 • mustafa 5 yıl önce Şikayet Et
  Sahadan kacan, maclari nasil aldigi malum olan bir takimin tarafdari .Basbakana yat kalk dua et
  Cevapla
 • Han 5 yıl önce Şikayet Et
  "sadece futbol" anlayışına sahip tek kulüp başakşehirspor. Geride kalanın tamamı, yöneticisiyle, taraftarıyla ve oyuncusuyla bu olayı fazla abartıyor ve duygularıyla hareket ediyor. Mesele gayet basittir ki, oynarsın vede kazanırsın. Ha hakem hatası olmaz mı? İnsanın olduğu her yerde vardır hata. Bana kimse maval okumasın, TS lehine olan bir sürü hakem hatası bulurum 10 dakikalık google araştırmasıyla. Boşuna konuşmayın Üstad google herşeyi bilir. onun için sürekli mazlum edebiyatı da yapmayın. Burdan size ekmekde çıkmaz, gupa da...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • BİLAL 5 yıl önce Şikayet Et
  ya arkadaşım bu takımın yöneticileri o kadar çok ağlayıp ajitasyon yaptıki artık futbolcuları bile ağlamaya zırlamaya başladı.Onur gerçekten yetenekli bir kaleci ama kendini geliştirdiği konu ağlayıp sızlanma olmamalı.Bırakırsan bırak futbolu kimin umurunda olur ki.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ayhan birol 5 yıl önce Şikayet Et
  düşmanlıkla bir yere varılmaz burada bir hata var 2011 sezonu bana göre tam aydınlatılmış değil...Keşke tuttuğum takım FB küme düşürülseydi..ama düşürmeyenler..federasyon ve kulüpler birliği,digitürktür...ben sevdiğim kulübümün aklanarak(AMA ADİL BİR ŞEKİLDE Mahkeme edilmesini) isterdim...o günleri tv leri yazıları basın ve polis açıklamalarına baktığımda 17 ve 25 aralık operasyonlarından hiç de farklı olmadığını gördüm...kanıt mı? arkadaşlar bir takım şike yapar bunu kabul ederim...ama kendi kendine şike mi olur ya hu? nerede diğer şikeciler? mersin Eskişehir Karabük sivas vs.vs. onlar niye şikeci değil ADİL OLUN ARTIK ALLAH rızası için...bu trabzonu FB şikeyle mi yendi? o zaman Trabzon da şikeci desem olur mu öyle şey ayıp? GS ve BJK de FB ye yenilerek şike mi yaptı? LÜTFEN! Kavgaya döğüşe gerek yok burda zarar gören sadece iki takım var biri FB diğeri TS...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ayhan birol 5 yıl önce Şikayet Et
  Sevgili Onur Kıvrak; Sen iyi bir kaleci, iyi bir Trabzonlu ve iyi bir insansın. Stres yapman gergin olman normaldir. Genç yaşında onca geçirdiğin süreç, başarılı performansın zaman zaman tek başına adeta kalende devleşmen hepsi güzel. Her futbolcunun sıkıntılı zamanları da olabilir. Ama bir kaptan olarak senin yapına uygun değildi dünkü hareketin. Beni en fazla üzen sözlerin ise "Biz ne için savaşıyoruz" sözlerindir lütfen unutma spor müsabakaları savaş, sahalar ise savaş meydanı değildir. Buna benzer hatta daha fazlasını yapanlar elbette olmuştur. Ama bugün sevgiyle anılanlar hep centilmen sporcular ve yöneticiler olmuştur. Bizlere takımlarını sevenlere düşen fitne ve nifak tohumlarına prim vermeden taraftarı olduğumuz takımları severken değerli rakiplerimize de saygı duymak olmalıdır. tüm kulüplerimize başarılar diliyorum. Hak eden kazanır İnşallah.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • adam oldu başımıza 5 yıl önce Şikayet Et
  kendini bişeysanıyor kabadayı bozuntuzu onur kıvrak soyadı gibi kıvrak gerçekten
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • haklısın 5 yıl önce Şikayet Et
  o takımda kim oynasa, o şehirde o insanlar arsında kim yaşasa , futbol oynamayı boş ver, yaşamaktan bile nefret eder, büyük ve huzurlu bir türkiye için o şehrin türkiye haritasından çıkarılması gerek, bütün bizans şehirleri türkiyemize adapte oldu o şehir olamadı.
  Cevapla
 • şikecilerin savunucuları ... 5 yıl önce Şikayet Et
  Onur sen üzülme adalet er geç yerini bulacaktır , gözlerini şike tff hakem üçlüsü bürümüş takımlar gerçek sese kulak veremez , hatta uefandan men yemelerine rağmen başkanlarını sorgulayamazlar , başarılar ..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • ersin özmen 5 yıl önce Şikayet Et
  Sanırım 17den fazla transfer yapıldı hoca değişti, taraftar değişti (Fener maçında gördük) 2011 le gündem yapmak bırakılmadıkça mutluluk olmayacak, futbolcular takımı bırakacak. 2011 oyununun bir parçası olarak Trabzonsporu kullananlarda cezalandırılmalı. Saha içinde gördük herşeyi. Şu an bakıyoruz ki o gün kü Trabzonspor dan bugün bi akılda kalan Onur kalmış, başkanı hocası oyuncuları hepsi gitmiş, Fenerbahçe de birkaç yabancı hariç aynen takım başkan devam ediyor Aykut hoca da kendi istifa etti, ekonomik olarak Fenerbahçeden Avrupa dan gelecek 100 milyondan fazla para diğer kulüplere verildi. Ama Fenerbahçe dimdik ayakta. Futbolda Basketbolda şampiyon voleybolda finalist. 3 diğer takıma devlet stat yapıyor Fenerbahçe kendi başına bırakılıyor vergi borcu olmayan tek kulüp. Allah a çok şükür bu dünya da iyi ki Fenerbahçe liyim.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • orhan 5 yıl önce Şikayet Et
  selahattin cebi sen yunanmısın arkadaş yorumlarını düşünerek yaz lütfen
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • hüseyin uzun 5 yıl önce Şikayet Et
  Fenerbahçe ve taraftarlarının olduğu her yerde Şike vardır. bu 100 yıldır böyledir. Fenerbahçe müzesi dediğiniz yer kırk haramilerin mağarası değerindedir.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • hasan 5 yıl önce Şikayet Et
  bu hakemi kasten verdikleri aşikar kimden intikam almak istiyorsunuz neyin peşindesiniz eyy futbolla ilgilenen herkese soruyorum biri çıkıp bu ligde şike yapmış yapan belli hala başkan hakemler tuttukları takıma destek verebilmek için adeta rakip takımın maçını beklemekte nasıl zarar verebilirim puan kaybettirirm bunu devletin başındakinden tutunda dibindekine kadar herkes sorgulamalı bir taraftar niye saha girer hiç sorgulanmayan şey insanız bizler televizyon karşısında duramaz sinir harbi yaşarken o insanı sahaya indiren ne o adam saha girmekle kardeşim bize penaltımı ver demek istiyor tasvip ettiğimden değil yanlış anlaşılmasın hak arıyor adaleti dağıtan biri olmayınca güvensiz ortamlar doğar herkes adaleti kendi arar oldu yazık tır gunahtır bu futbol sevgisi taşıyan herkesese ekranlar aman allahım
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • HAKAN 5 yıl önce Şikayet Et
  ÇEBİye cevaptır.trabzonsporun uefa liginde aldığı karkiv galibiyetinin getirdiği puanı öğren.bu puanın türkiyeyi uefa sıralamasında 12.likte tuttuğunu da öğren ve 12.sıradan aşağı düşersen şampiyonlar liginde ne olacağını da araştır.işkembeden sallama.onur bu ülkenin en iyi kalecilerinden biridir.bir maçta yediği hatalı golle yargılama.en azından birileri gibi ahlaksızlığın dibine vurmuş değildir.
  Cevapla Toplam 4 beğeni